Koszyk 0
Opis:
Koloruj rysunki, naklejaj nalepki i poznawaj świat! Dzięki tej książeczce dziecko sprawdzi i uzupełni swoją wiedzę o zjawiskach zachodzących jesienią. Dowie się z niej m.in.: * które grzyby są jadalne, a które trujące * jakie drzewa gubią liście przed nadejściem zimy * które ptaki odlatują do ciepłych krajów.
Mniej Więcej
  • Teresa Warzecha
  • 2011
  • 16
  • 280
  • 240
  • 83-60307-30-X, 978-83-60307-30-4
  • 9788360307304
  • L2213
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

kolorowanka

Ocena:
Autor:
Data:
Ćwiczenie dłoni, spostrzegawczości, przyswajanie sobie podstawowej wiedzy o świecie jest niezwykle ważne u dzieci. Kolorowanka „Jesień. Zabawa i nauka” zabiera małych odkrywców w świat poznawania darów natury. Przedszkolaki nauczą się nazw i wyglądu najpopularniejszych roślin, odkryją jakie zmiany zachodzą w przyrodzie, zobaczą, jakie przedmioty będą im potrzebne w czasie grzybobrania, odwiedzą sad, park i razem z bohaterami kolorowanek zrobią jesienne stroiki, zabawki ze znalezionych owoców ... dowiedzą się o zwierzątkach wędrujących na zimę do cieplejszych krajów, konieczności gromadzenia zapasów, aby uchronić je przed mrozem. Każda ilustracja zawiera wskazówki dotyczące kolorowania, co pozwoli dziecku na kształtowanie umiejętności naśladowania, działania wg wzorów. Wielkim plusem jest połączenie zadań z rysowania z koniecznością przyklejenia roślin i zwierząt w wyznaczone miejsca. To pozwala ćwiczyć motorykę małą, chwyt pecetowy oraz ćwiczy spostrzegawczość.
„Jesień. Zabawa i nauka” to świetna propozycja kolorowanki, która pod pretekstem zabawy przemyca wiedzę o świecie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena