Koszyk 0
Opis:
Bestseller "New York Timesa" i "USA Today" Top 10 najgorętszych powieści Amazonu Dla niego ona jest owocem zakazanym. Dla niej on jest najcudowniejszym bohaterem, którego rany ma uleczyć. Alyssa nie po to studiowała zarządzanie, żeby zostać kelnerką. Ale zatrudnia się w barze, bo tam pracuje Marco, jej wielka pierwsza miłość od zawsze... Marco zawsze traktował Alyssę, małą siostrzyczkę swojego najlepszego przyjaciela, jak swoją własną siostrę ... I nagle w jego życiu znów zjawia się Alyssa - dorosła i piękna. Tylko że Marco też nie jest już taki jak wtedy, kiedy bronił jej przed brutalnym ojcem. Nie jest już tym samym chłopakiem, który wstępował do sił specjalnych. Od powrotu z Afganistanu co noc śnią mu się koszmary, co dzień dręczą go wyrzuty sumienia. I jakże ma chronić Alyssę teraz, gdy bez przerwy widzi ją w swoich ramionach i w swoim łóżku? Lecz Alyssa nie szuka w nim ochrony. Jest zdecydowana uleczyć rany swojego bohatera czułym dotykiem i rozgrzać jego serce namiętnymi pocałunkami... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Laura Kaye
 • 2013
 • 1
 • 240
 • 205
 • 130
 • 978-83-241-4663-5
 • 9788324146635
 • ZAVI8

Recenzje czytelników

Delikatność, prostota i emocjonalizm

Ocena:
Autor:
Data:
"Jej bohater" to delikatna opowieść z nutką apetycznego erotyzmu o dwójce młodych ludzi, których długoletnia przyjaźń nieoczekiwanie przemienia się w coś bardziej emocjonalnego.

Absolwentka zarządzania Alyssa ledwo wiąże koniec z końcem. Aby wynająć mieszkanie tuż po powrocie ze studiów podejmuje pracę kelnerki. Pech, a może i przeznaczenie prowadzi ją do klubu Whiskey, gdzie dziewczyna spotyka swojego najlepszego przyjaciela i miłość swojego życia - Marco ... Za wszelką cenę pragnie udowodnić Marco, że nie jest już tą samą kruchą kobietką, którą trzeba było bronić przed agresywnym, pijanym ojcem. Marco również dostrzega w Alyssie coś więcej niż tylko młodszą siostrę swojego dobrego przyjaciela. Alyssa nie wie jednak, że Marco nie jest już tą samą osobą, którą był przed laty. Po powrocie z misji wojskowej w Afganistanie bardzo się zmienił. Z chłopaka beztroskiego i otwartego przemienił się w osobę skrytą i zamkniętą w sobie. Co noc nawiedzają go te same koszmary pełne wojny, bólu i poczucia winy. Na domiar, jego myśli coraz bardziej przepełnione zostają osobą Alyssy.

Marco i Alyssa toczą męczącą walkę ze swoimi prawdziwymi uczuciami. O ile do dziewczyny szybko dociera, iż nigdy tak naprawdę nie przestała kochać Marco, o tyle on potrzebuje czasu, aby zrozumieć, czym jest miłość.

Laura Kaye ukazała bardzo prostą, wręcz schematyczną historię rodzącego się uczucia. Ukazała ją jednak tak, iż czytelnik całym sobą przenika w skomplikowane relacje głównych bohaterów. Fabuła przedstawiona została w sposób poukładany, stopniujący napięcie. Dzięki dobrze dobranym słowom powieść jest zarówna lekka, jak i nacechowana emocjami. Książkę czyta się niezwykle szybko i bardzo przyjemnie.

Polecam na nadchodzące wieczory jako doskonały powiew zbliżającej się wiosny.

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Jej bohater

Ocena:
Autor:
Data:
Książka jest świetna, ma piękną historię, czyta się w mgnieniu oka i ciężko się oderwać. Moim zdaniem trudno ją zaliczać do literatury erotycznej. Ma tylko jedną scenę łóżkową i to taką, że spokojnie mogą ją przeczytać nawet młode czytelniczki.

Alyssa skończyła studia i zatrudnia się w klubie, w którym pracuje Marco, najlepszy przyjaciel jej brata, którego zna od dziecka i w którym skrycie od dawna jest zakochana. Jej widok w klubie jest dla Marco szokiem, tym bardziej ... że nie widzieli się prawie 2 lata, a Marco uświadamia sobie, że Alyssa nie jest mu obojętna i zaczyna coś do niej czuć. Wspólna praca i problemy Alyssy z mieszkaniem zbliżają ich do siebie, ale Marco nie chce, żeby Alyssa odkryła co się z nim dzieje i dlaczego ma koszmary. Rozczarowana postępowaniem Marco Alyssa postanawia przyjąć propozycję pracy w Nowym Jorku, ale czy Marco pozwoli jej wyjechać czy też w końcu zrozumie, że tylko z Alyssą może być szczęśliwy i uwolni się od dręczących go koszmarów... Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena