Koszyk 0
Opis:
Trzecia część "Rywalek" America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce Eliminacji. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć. A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los Illei może spoczywać właśnie w rękach Ami.
 • Jaguar
 • miękka
Mniej Więcej
 • Kiera Cass
 • 2014
 • 1
 • 336
 • 211
 • 141
 • 9788376862873
 • 9788376862873
 • ZBL1F
 • 14-16 lat, 17-99 lat

Recenzje czytelników

Koniec bajki

Ocena:
Autor:
Data:
Kiedy odkryłam "Rywalki" i ,w kilka godzin na kartach książki zakochałam się w Americe i Maxonie, nie było jeszcze tłumaczeń 2. i 3. części. Nie zniechęciło mnie to i po raz kolejny dzięki dostępie do anglojęzycznych wersji, miałam przyjemność przeczytać kolejne części od razu. A co znajdziemy w finałowej "Jednynej"?
To już nie tylko walka o serce księcia i koronę - dziewczęta muszą stawiać czoła rebeliantom,własnym pragnieniom jak i przyszłym teściom ... Jak zwykle mamy okazję, przyglądać się jak America i jej temperament i na przemian rozkochują w sobie Maxona, równie szybko jak potrafią go do siebie zrazić.Jest jeszcze niewygaszone uczucie do Aspena. Duch rywalizacji jest wprost namacalny w pałacu, bezpieczeństwo dziewcząt jest zagrożone - Maxon wyczuwa coraz większą presję na podjęcie decyzji.
Kiera Cass nie zawodzi, bo książka wciąga niczym czarna dziura. Czy bohaterów czeka bajkowy "happy end" czy też wszystko ma swoją cenę i za swoje szczęście będą musieli zapłacić? Przekonajcie się sami…gorąco polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Zostać jedyną

Ocena:
Autor:
Data:

W życiu potrzeba nam wiele historii z pięknymi zakończeniami, jednak za nim to piękne zakończenie nastąpi musi być pasmo nieszczęść.
Ami i Maxon przeżyli razem wiele, ale to w trzecim tomie przeżyją najwięcej bólu, rozczarowań ale też w końcu wyznają sobie wprost co do siebie czują naprawdę.
Według mnie autorka świetnie zakończyła trylogię, a wyczytałam również że będzie kontynuacja, więc na pewno dowiemy się co się stało dalej.
Szkoda, że do książki nie był dołączony dodatkowy epilog ... który napisała autorka, ale łatwo idzie go znaleźć i przeczytać w Internecie.
Przygoda z Rywalkami była bardzo interesująca, będę wspominać te książki i na pewno nie raz do nich wracać.
Polecam – nie tylko nastolatką :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena