Koszyk 0
Opis:
Jakie to proste to seria książeczek zawierających proste i atrakcyjne dla dziecka ćwiczenia przygotowujące je do nauki pisania. Przejrzyste, kolorowe, nieskomplikowane ilustracje zawierają element narysowany przerywaną linią, którą dziecko łączy jednym, ciągłym ruchem ręki, zaczynając od wyznaczonego miejsca zgodnie z kierunkiem strzałek. Zadania wykonywane przez dziecko stymulują rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej i uczą drobnych, płynnych ruchów ręki ... Książeczka wykonana jest z papieru zmywalnego, dlatego ćwiczenia mogą być wielokrotnie powtarzane przez dziecko, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Skrzat
  • miękka
Mniej Więcej
  • 12
  • 235
  • 165
  • 978-83-7437-660-0
  • 9788374376600
  • ZA4FF
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Bardzo fajna :)

Ocena:
Książeczki z serii "Jakie to proste" są bardzo fajne.Na każdej stronie jest zagadka i zadanie do wykonania. Na przykład: Kto plecie pajęczynę? Poniżej znajdują się trzy kółeczka z rysunkami spośród których należy wybrać ten z ilustracją odpowiadającą na zadanie powyżej pytanie. Dalej jest rysunek, w tym przypadku należy po kropkach poprowadzić linie według strzełek tak by w efekcie powstała pajęczyna ... A na końcu jest jeszcze krótkie ćwiczenie w trzech liniach narysować według podanego na początku wzoru - szlaczek.
Alicja bardzo lubi tego typu zabawy. No, może te szlaczki nie spotkały się ze zbyt entuzjastycznym powitaniem, ale w książce nie ma zbyt wiele miejsca na ich uzupełnienie więc gdy zobaczyła, że nie jest to taka pracochłonna czynność, również bez przeszkód starannie je rysowała.

Poza tym książeczki wykonane są z papieru zmywalnego. A więc dzieci mogą je wypełniać tyle razy ile tylko zechcą.

Zadania w tych zeszytach są naprawdę bardzo proste i jednocześnie ciekawe. Świetnie nadają się do ćwiczenia rączki dziecka przygotowując je do nauki pisania. U nas choć moje dziecko ma zaledwie 4 lata sprawdzają się na medal :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena