Koszyk 0
Opis:
To jest książka o tym jak: - 1 -Bez konsekwencji uśmiercić Eksa - 2 -Odreagować ból złamanego serca - 3 -Sprawić, by najlepsza przyjaciółka płakała. Ze śmiechu. Tu odreagujecie. Tak jak chcecie i jak lubicie. Nikt Was nie będzie ograniczał. Nikt nie będzie oceniał. To jest książka do czytania, pisania, rwania, kolorowania, gryzienia. Do wszystkiego, co poprawia nastrój. Na dobre.
Mniej Więcej
  • Rebecca Beltran, Fruitos Adria
  • 2016
  • 1
  • 144
  • 230
  • 150
  • 97883240-3613-4
  • 9788324036134
  • ZD5II

Recenzje czytelników

Jak zapomnieć eksa?

Ocena:
Autor:
Data:
Obawiam się, że każdy z nas kiedyś przeżył lub przeżyje nieudany związek. Bardzo rzadko kiedy pierwsza miłość bywa tą jedyną i ostatnią. Rozstania się ciężkie, wiadomo. Wiadomo też, że bardziej emocjonalnie podchodzą do niego kobiety, więc to właśnie dla nich będzie dzisiejsza recenzja.
Generalnie są trzy rodzaje życia po zerwaniu: a)nie żałujesz niczego i w miarę beztrosko zaczynasz sobie układać życie na nowo ... b) nadal kochasz Go nad życie i Twoim jedynym celem jest zrobić wszystko by wrócił i c) jesteś tak bardzo wściekła, że masz ochotę roztrzaskać wszystko co możliwe, a już zwłaszcza twarz byłego. A co jeśli istniałby kreatywny sposób na pozbycie się negatywnych emocji i uchronienia szklanek i talerzy od niezbyt delikatnego spotkania z podłogą?
Sposób taki istnieje. Nazywa się „Jak zapomnieć eksa. Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń” autorstwa Rebecki Beltran. Konwencją nawiązuje do bijącej rekordy popularności książki „Zniszcz ten dziennik”. Zawiera cytaty, które każda kobieta ze złamanym sercem powinna sobie przyswoić żeby stać się bezwzględną łamaczką męskich serc, (by nie rzec po prostu zimną suką) ale także wiele kreatywnych zadań mających na celu rozładowania agresji i wrzucenia z siebie złych emocji. Można wysłać swojego byłego do jednego z piekielnych kręgów Dantego, powiesić go na drzewie, zrobić bilans swojego związku i określić psychotestem jakim typem byłej się jest.
Masz złamane serce i już nie wiesz jak sobie pomóc? Spróbuj kuracji „Jak zapomnieć eksa”, jeśli nie pomoże to przynajmniej przez chwilę będziesz się dobrze bawić .
Mnie Mama od dziecka uczyła żeby szanować książki, więc mi niestety prędzej odpadłaby ręka niż miałabym mazgrać po książce, wyrywać strony i ogólnie poddać ją szeroko pojętej destrukcji. Jeżeli jednak nie macie oporów przed takim „barbarzyństwem” to może być to całkiem niezła rozrywka.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Sposób na pozybycie się stresu

Ocena:
Autor:
Data:
„Dyplom Wyższej Szkoły Cynizmu Imienia Połamanych Serc. Niniejszym zaświadcza się, że ……………….. z wyróżnieniem ukończyła kurs JAK ZAPOMNIEĆ EKSA, którego imienia na tym etapie nie potrafi sobie przypomnieć. W tym samym czasie odbyła również studia podyplomowe z Ironii Najlepszego Sortu i uzyskała tytuł magistra Uśmiechu do Utraty Tchu”.

„Jak zapomnieć eksa” to nie jest książka do czytania – to jest książka do działania, do odstresowania się. Bardzo przypomina mi słynny „Zniszcz ten dziennik” ... No i trzeba przyznać, działa rewelacyjnie :-) Przeglądając kolejne strony, raz po raz wybuchałam śmiechem. Śmiech to chyba najlepsza terapia na pozbycie się depresyjnych myśli, na nabycie dystansu do siebie i do swojego byłego chłopaka, na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Serdecznie polecam, autorki miały naprawdę świetne pomysły. Z przyjemnością zagląda się na kolejną stronę. I faktycznie nie potrafię już sobie przypomnieć imienia mojego eksa :-)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena