Koszyk 0
Opis:
Pierwsza tajemnica zrzucenia zbędnych kilogramów brzmi: Przestań się odchudzać! Badania wskazują, że osoby, które są na diecie, mają gorsze samopoczucie, gorzej znoszą ćwiczenia fizyczne, a w rezultacie trudniej osiągają wymarzoną wagę, niż osoby prowadzące zdrowy tryb życia. Dlatego zamiast odchudzania lepiej zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Takie sposoby propaguje Chris Downie - założyciel i dyrektor portalu internetowego SparkPeople ... com (Ludzie Iskry) skupiającego ludzi pragnących zrzucić zbędne kilogramy, bo nic nie działa tak motywująco, jak przynależności do grupy osób, które w danym momencie mają jednakowy cel. Okazuje się, że podczas procesu osiągania satysfakcjonującej wagi, wszyscy mają podobne problemy i natrafiają na takie same trudności. Książka opisuje przełomowy program, który koncentruje się na tym, co możesz zrobić, zamiast tego, czego nie możesz robić, podczas zmiany trybu życia. To 4-stopniowy plan zawierający skuteczne metody odżywiania i zestawy ćwiczeń fizycznych skonsultowane medycznie. Dzięki książce poznasz niezwykle motywujące historie osób, które zrzuciły od 1 do 90 kilogramów oraz ich zdjęcia "przed" i "po" metamorfozie. Publikacja prezentuje także 27 sekretów sukcesu, które ułatwią Ci realizowanie życiowych celów, nie tylko tych związanych z rzucaniem zbędnych kilogramów. Książka nie jest kolejną publikacją o diecie, to przewodnik do zdrowszego życia, którego "skutkiem ubocznym" będzie utrata wagi. Niech iskra, która pomogła milionom, także w Tobie rozpali zapał do osiągania celów. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Chris Downie
  • 2011
  • 1
  • 296
  • 240
  • 165
  • 97883-7377-4865
  • 9788373774865
  • ZA8L4

Recenzje czytelników

"Jak spalić zbędne kilogramy?"

Ocena:
Autor:
Data:
Nie ma chyba takiej kobiety, która nie miałaby choć małej obsesji na punkcie swojej wagi. Ja bynajmniej nie jestem wyjątkiem i z wielką przyjemnością pozbyłabym się tych „nadprogramowych” kilogramów. Nie ufam dietom – cud, które obiecują utratę wagi w błyskawicznym tempie. Szukając pozycji, które byłyby w stanie zmienić przede wszystkim mój styl życia i zmotywować do wytrwałej pracy natrafiłam na książkę autorstwa Chris Downie pt. „Jak spalić zbędne kilogramy? Iskra ... 4-stopniowy plan utraty wagi” ;) Muszę przyznać, że zaintrygowała mnie ta pozycja i z entuzjazmem zabrałam się za jej lekturę ;)
Chris Downie daje nam wskazówki, które pomogą nam rozpalić w sobie motywację i ją utrzymać tak, by utrata wagi stała się realnym i możliwym do wykonania celem. Bardzo spodobały mi się historie osób, którym udało się zmienić nawyki żywieniowe i styl życia, zrzucając przy tym niebywałą liczbę kilogramów! Uważam, że to bardzo inspirujące i wiele osób może czerpać z tego motywację do dalszych działań. Autor w swojej książce zaprezentował także przykładowe jadłospisy, które z pewnością urozmaicą nasze menu, a tabelki z wartością kaloryczną danego produktu są dużym ułatwieniem i mogą okazać się pomocne. Jednak największe wrażenie zrobił na mnie zestaw błyskawicznych, bo tylko 10-minutowych ćwiczeń! Zostały one przystępnie objaśnione, a nawet zobrazowane, dlatego nie powinno być większych problemów z ich wykonaniem ;)
„Jak spalić zbędne kilogramy? Iskra, 4-stopniowy plan utraty wagi” to świetna pozycja, która obudziła we mnie zapał do zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia. Bo właśnie to jest kluczem do utraty wagi i trzeba być wytrwałym w dążeniu do tego celu. Jeżeli macie dość cudownych diet i chcecie skutecznie zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo, serdecznie zachęcam do sięgnięcia po książkę autorstwa Chrisa Downie! Naprawdę warto!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena