Koszyk 0
Opis:
Cykl książek o niewiarygodnych dla dorosłych, ale prawdziwych przygodach, które przydarzają?się Jackowi Plackowi. Jego mama twierdzi, że Jacek wszystko zmyśla, nauczyciele mają pretensje, że buja w obłokach, zamiast uważać na lekcjach. Przedstawiamy trzy kolejne niewiarygodne przygody Jacka Placka. Jacek Placek futbolowa bestia Jacek Placek i morski potwór Jacek Placek i upiór Nasz bohater spotyka kolejne potwory, z którymi tylko on potrafi się porozumieć, i choć jak zwykle nikt mu nie wierzy ... on oswaja bestię i przy jej pomocy wygrywa wraz ze szkolną drużyną piłki nożnej mecz z zespołem Rekinów. Pomaga samotnym i znudzonym potworom zaprzyjaźnić się. Sprawia też że upiór z wesołego miasteczku, którego nikt już się boi, odzyskuje siły i straszy tak, że do kas zaczyna ustawiać się kolejka chętnych do odwiedzenia tunelu strachu. Tylko dlaczego nikt mu znowu nie wierzy? Wszystkie przygody spisuje w notesie, samodzielnie ilustrując i robiąc zabawne dopiski. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Bis
 • miękka
Mniej Więcej
 • Michael Broad
 • 2012
 • 138
 • 198
 • 128
 • 978-83-7551-246-5
 • 9788375512465
 • ZALBO
 • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Świetna :)

Ocena:
Książka jest niesamowicie ciekawa, ciągle coś się w niej dzieje, a na dodatek jest bardzo zabawna :) Napisana jest w taki sposób jakby to Jacek sam ją pisał. Zresztą na samym początku jest nawet informacja:
"Drogi Czytelniku! Ta książka została w całości napisana i narysowana przeze mnie Jacka Placka. Napisałem wszystkie słowa i narysowałem każdy rysunek i zajęło mi to całe wieki..."
Nawiązując do rysunków, są one naprawdę fajne i śmieszne. Takie "gryzmołkowe" ... jakby naprawdę narysowane zostały przez dziecko :)

Jestem pewna, że wszystkie dzieciaki, bez wyjątku, będą zachwycone przygodami tego przemiłego chłopca :) W serii ukazały się jeszcze "Szkolny smok" oraz "Moja nauczycielka jest wilkołakiem". Książeczki są naprawdę fantastyczne. Gorąco polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena