Koszyk 0
Opis:
Ilustrowany słownik angielsko-polski jest przeznaczony dla dzieci rozpoczynających naukę. Wstęp gramatyczny został napisany z myślą o najmłodszych - w przystępny i zrozumiały sposób. Liczne przykłady zostały zobrazowane wspaniałymi ilustracjami, przez co bardzo łatwo je zapamiętać. Cały słowniczek zawiera w części angielsko-polskiej około 3 000 haseł, a jako jedyny na rynku posiada cześć polsko-angielską. Wszystkie słówka mają podany uproszczony sposób wymowy, by każde dziecko wiedziało ... jak dane słówko przeczytać. Dodatkowym atutem są pięknie ilustrowane plansze tematyczne - kolory, rodzina, ubrania, części ciała. Wspaniałe, zabawne ilustracje, znajdujące się na każdej stronie książki, zachęcą do nauki języka nawet najbardziej opornego malucha! Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Greg
  • miękka
Mniej Więcej
  • Daniela MacIsaac
  • 0
  • 192
  • 235
  • 165
  • *, 97883-7517-2836
  • 9788375172836
  • ZA5NI

Recenzje czytelników

***

Ocena:
Autor:
Data:
Żyjemy w świecie, o którym nie bez powodu zwykło się mówić, że jest globalną wioską. Konsekwencją zmian cywilizacyjnych jest między innymi konieczność opanowania przynajmniej jednego języka obcego. Dlatego warto już od najmłodszych lat oswajać dziecko z brzmieniem innego niż ojczysty języka, zachęcać do nauki przez zabawę i urozmaicać ją w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób licząc na to, że nasze starania w przyszłości przyniosą oczekiwany efekt. Najbardziej podstawową ... niezastąpioną i niezbędną pomocą w nauce języka jest rzecz jasna słownik. Jestem przekonana, że ten, który mam przed sobą, bez dwóch zdań okaże się wartościową, odpowiednią propozycją dla każdego ucznia szkoły podstawowej rozpoczynającego swoją przygodę z językiem angielskim.

Zawartość merytoryczna słownika jest dostosowana do poziomu dzieci rozpoczynających naukę angielskiego zarówno pod względem zasobu słów, jak i zakresu gramatyki. Znajdziemy w nim 6000 haseł najczęściej pojawiających się w podręcznikach i na klasówkach, starannie i rzetelnie dobranych przez najlepszych, doświadczonych nauczycieli, lektorów i metodyków. Każdy wyraz - oprócz rzecz jasna tłumaczenia - posiada uproszczoną wymowę i akcent, elementy umożliwiające efektywną i poprawną naukę języka. Słownik zawiera również przystępnie wyjaśnione reguły gramatyczne wraz z przykładami ich zastosowania w zdaniach i wyrażeniach oraz plansze tematyczne obrazujące najważniejsze grupy wyrazów, m.in. rodzina, dom, uczucia, ciało, kierunki; są one atrakcyjnym urozmaiceniem nauki, a także wdzięcznym zaproszeniem do wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Zabawne ilustracje ułatwiające zapamiętywanie poszczególnych słówek, często na zasadzie skojarzeń, wśród których raz po raz pojawia się postać Robin Hooda, są kolejnym atutem niniejszej publikacji. Słownik wydawnictwa Greg jest wyjątkowo rzetelnie, wszechstronnie i przystępnie opracowaną, a przy tym atrakcyjną pomocą edukacyjną każdego młodego człowieka, który właśnie zaczyna swoją przygodę z językiem angielskim; nie powinno jej zabraknąć w dziecięcej biblioteczce przyszłego poligloty. Gorąco polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Bardzo dobry słownik:), polecam:)!

Ocena:
Autor:
Data:
Ten słownik to bardzo praktyczne narzędzie do nauki języka. Polecam go nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Przyjemnie poznaje się kolejne słówka przy tak kolorowej i przyjaznej dla oka odsłonie, ułatwieniem przy nauce jest zapis wymowy:). Serdecznie polecam:)!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena