Koszyk 0
Opis:
Dziesięć osób podejrzanych o morderstwo zostaje zaproszonych przez tajemniczego gospodarza do domu na wyspie. Gdy ginie druga z nich, pozostali zdają sobie sprawę, że to, co początkowo uważali za nieszczęśliwy wypadek, jest dziełem zabójcy. Najpopularniejsza powieść Agaty Christie, znana wcześniej pod tytułem "Dziesięciu małych Murzynków"
Mniej Więcej
  • Agatha Christie
  • 2010
  • 0
  • 216
  • 195
  • 124
  • *, 97883-245-89463
  • 9788324589463
  • Z2336

Recenzje czytelników

tajemnicza, zaskakująca

Ocena:
Autor:
Data:
Ta powieść to czysta klasyka! I jednocześnie pierwsza książka, od której rozpoczęłam mój "romans" z panią Christie. Atmosfera budowa jest w książce stopniowo, mamy opuszczoną wyspę, mamy tajemniczych bohaterów, o których przeszłości dowiadujemy się powoli, wreszcie mamy kogoś, kto za tym wszystkim stoi. Jedna z moich ukochanych książek,a zakończenie jest istnie mistrzowskie! Polecam :)
Czy ta recenzja była przydatna?

tajemnicze zniknięcia

Ocena:
Autor:
Data:
Pani Agata Christie jeszcze minie nigdy nie zawiodła. Jest niekwestionowaną Królową Kryminałów. W tej książce według mnie jest ukazany cały kunszt pisarki pani Christie. Jest zbudowane napięcie i wartka akcja. Książkę naprawdę bardzo się szybko czyta.
Teraz coś o fabule.Na Wyspę Żołnierzyków zostaje zaproszone nieznające się dziesięć osób. Wyspa jest odcięta od świata i nie ma na niej nikogo prócz zaproszonych gości. Każde z nich ma na swoim sumieniu życie innej ludzkiej istoty ... Tajemniczy gospodarz chce sam wymierzyć karę. Zaczynają ginąć osoby. Każdy każdego podejrzewa. Panuje na pięta atmosfera miedzy gośćmi. Nikt nie może spać spokojnie. Ale kto zabił? Dlaczego? I czy wszyscy umarli? A może ktoś przeżył? Czy przybył ktoś na ratunek? Na te pytanie muszą sobie państwo odpowiedzieć sami. Zapraszam do lektury. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena