Koszyk 0
Opis:
  Hiszpania to nie tylko gaje pomarańczowe i plantacje oliwek, ale też wspaniałe zabytki i tętniące życiem miasta. Zwiedzając urokliwe zakątki, zyskujesz piękne wspomnienia i poznajesz nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto z nich odmieni twoje życie na zawsze. W hiszpańskim zamku Alejandro nigdy nie wybaczył żonie, która pewnego dnia od niego uciekła. Jest pewien, że go zdradzała ... Kiedy prywatny detektyw odnajduje Jemimę, Alejandro proponuje jej kilkumiesięczny pobyt w swoim zamku w górach Andaluzji. Nie ufa żonie, ale chce się przekonać, czy zasłużyła na jeszcze jedną szansę. W słońcu Hiszpanii Remi kontynuuje rodzinną tradycję. Wraz z tytułem odziedziczył gaje oliwne i piękną zabytkową posiadłość w pobliżu Toledo. Jillian, zauroczona tym magicznym miejscem, proponuje Remiemu, by udostępnił je turystom. Jednak trudno oczekiwać, by ceniącemu tradycję arystokracie spodobał się pomysł młodej Amerykanki.  Przystanek w Madrycie Nieoczekiwanie Emilio spotyka na madryckim lotnisku Meg, swoją dawną miłość. Kiedyś spodobała mu się od pierwszego wejrzenia, jednak zawarte z rozsądku małżeństwo z „odpowiednią” kobietą wiązało mu ręce. Teraz znów jest wolny i zrobi wszystko, by Meg zechciała dzielić z nim życie. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Rebecca Winters, Kim Lawrence, Lynne Graham
  • 2016
  • 448
  • 200
  • 125
  • *, 97883276-2164-1
  • 9788327621641
  • ZDCGC

Recenzje czytelników

Miłość, która odmienia życie

Ocena:
Autor:
Data:
Trzy wciągające historie miłosne, które zabiorą czytelnika w podróż po urokliwych zakątkach słonecznej Hiszpanii. Osią każdej z nich jest mężczyzna, który ma za sobą nieudany związek, i nieoczekiwanie spotyka kobietę swojego życia. Autorki opowieści udowadniają, że okupione wyrzeczeniami i poprzedzone przeciwnościami uczucie ma szanse powodzenia i może odmienić życie.

Alejandro, bohater „W hiszpańskim zamku”, przed laty został porzucony. Przekonany, że żona go zdradzała ... zatapiał się w smutku. Wynajętemu przez niego detektywowi udaje się wreszcie namierzyć zaginioną Jemimę. Co gorsza, okazuje się, że kobieta urodziła dziecko. Alejandro postanawia spotkać się z Jemimą, by ostatecznie zakończyć nieudane małżeństwo. Przekonuje się jednak, że chociaż nie ufa żonie, wciąż poddaje się jej urokowi. Postanawia więc dać jej kolejną szansę. Proponuje uciekinierce, by zapomniała o ich burzliwej przeszłości i zgodziła się przyjechać na kilka miesięcy do jego zamku, położonego w andaluzyjskich górach.

Bohaterem „W słońcu Hiszpanii” jest Remi, kultywujący rodzinną tradycję arystokrata. Mężczyzna dziedziczy imponującą posiadłość nieopodal Toledo i okoliczne gaje oliwne. Udaje mu się uratować majątek przed bankructwem. W budzących grozę okolicznościach poznaje młodą Amerykankę Jillian. Oczarowana jego własnością kobieta sugeruje, że Remi powinien udostępnić swoją posiadłość zwiedzającym. Konserwatywny mężczyzna sceptycznie podchodzi do tego pomysłu.

Emilio z „Przystanku w Madrycie” natyka się na lotnisku Megan, w której niegdyś był szaleńczo zakochany. Przed laty okoliczności zmusiły go jednak do zawarcia małżeństwa z rozsądku z inną kobietą. Teraz jest samotny i przepełniony goryczą po nieudanym związku. Przypadkowe spotkanie z Meg sprawia, że odżywają w nim dawne uczucia.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena