Koszyk 0
Opis:
Gorące lato, smak oliwek, wina i pomarańczy. Trzy kobiety w Hiszpanii pod urokiem przystojnych mężczyzn… Przygoda w Andaluzji Santiago Silva dowiaduje się, że nowa dziewczyna jego młodszego brata to Lucy Fitzgerald, modelka znana z głośnego skandalu. Santiago przypuszcza, że jej kolejnym celem jest majątek rodziny Silva, i stara się rozdzielić parę. Tymczasem sam wpada w pułapkę… Hiszpań ... skie noce Modelka Lily Alexander poznaje na przyjęciu Tristana, młodego arystokratę z Katalonii. Tristan jest tak czarujący, że Lily nie potrafi się oprzeć jego urokowi. Przyjmuje jego zasady gry – spędza z nim namiętną noc, która ma być zarazem końcem znajomości. Będzie jednak burzliwym początkiem… Zakochać się w Barcelonie Milioner Eduardo Vega uległ wypadkowi, w którym częściowo stracił pamięć. Ma przez to problemy w prowadzeniu firmy. Może liczyć na byłą żonę, Hannah Weston, która odeszła od niego przed pięcioma laty. Hannah jest jednym z najlepszych graczy na Wall Street. Eduardo namawia ją, by przyjechała do Barcelony. Liczy na to, że kontakt z nią pomoże mu odzyskać pamięć… Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • India Grey, Kim Lawrence, Maisey Yates
  • 2015
  • 400
  • 200
  • 125
  • 97883276-1580-0
  • 9788327615800
  • ZCSI9

Recenzje czytelników

Uczucia w blasku hiszpańskiego słońca

Ocena:
Data:
Po co czytamy romanse? Żeby na chwilę przenieść się w ten idealny świat, pełen uniesień i szczęśliwych zakończeń. „Hiszpańskie oliwki” to trzy opowiadania o kobietach i ich miłosnych uniesieniach, a wszystko to w klimatach słonecznej i gorącej Hiszpanii.

Przygoda w Andaluzji
Lucy Fitzerald, piękna modelka, poznaje majętnego mężczyznę imieniem Ramon. Podoba jej się, że nie przeszkadza mu związany z jej osobą skandal. Odpoczywa w jego towarzystwie. Wszystko układa się dobrze do momentu ... kiedy w pobliżu pojawia się brat Ramona. Zna on opinię jaką szczyci się modelka i uważa, że jego brat i majątek rodziny jest tylko jej kolejnym celem. Ku zaskoczeniu obojga, wzajemna niechęc z czasem zmienia się w uczucie...

Hiszpańskie noce
Lily Alexander przylatuje do Katalonii na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi. Na wydawanym przez nich przyjęciu, poznaje młodego arystokratę Tristana. Oczarowana sobą para spędza namiętną noc. Mimo, że Lily pragnie kontynuować tą znajomość wyjeżdża wiedząc, że ze strony Tristana była to tylko przelotna znajomość. Czy aby na pewno? Jak zaskakujące okażą się dalsze losy tej pary?

Zakochać się w Barcelonie
Hannah Weston ma za moment wyjść za mąż. Wsiada to limuzyny, która ma zawiezć ją do przyszłego męża, bogacza z Wall Street. Jakim zaskoczeniem okazuje się czekający na nią w samochodzie Eduardo Vega. Były mąż Hannah, nieprzyjemne wspomnienie z przeszłości. Pojawia się w takim dniu i oczekuje, że kobieta wróci z nim do Barcelony. Co więcej, potrzebuje jej pomocy. Czy Hanna wybierze pewną przyszłość u boku rekina finasjery czy jednak będzie chciała poznać zagadkowe intencję swojego, byłego męża?
Uważam, że „Hiszpańskie oliwki” miłośnikom powiesci obyczajowych z pewnością przypadną do gustu. Romantyczna miłość dwojga ludzi, ich nie raz zaskakujący związek, oraz zakończenie emocjonalnie satysfakcjonujące czytelnika.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Hiszpański klimat sprzyja miłości

Ocena:
Autor:
Data:
Gorąca, klimatyczna Hiszpania to miejsce, w którym rodzą się te najbardziej burzliwe miłosne historie. "Hiszpańskie oliwki" to trzy historie pełne romantyzmu, namiętności, ale i humoru. Ich wspólnym mianownikiem jest oczywiście miłość.

Przygoda w Andaluzji
Pewnego dnia do Santiago Silva dociera informacja, że jego młodszy brat spotyka się ze znaną modelką, której niechlubną sławą są skandale dużego kalibru. Chłopak nie ma wątpliwości ... że najbardziej atrakcyjnym u jego brata jest dla niej ich rodzinny majątek. Postanawia rozdzielić tych dwoje, jednak z nieco przewrotnym skutkiem.

Hiszpańskie noce
Lily Alexander poddaje się urokowi młodego arystokraty z Katalonii. Spędza z nim noc, która ma być tą pierwszą i równocześnie ostatnią wspólną chwilą uniesień. Ten plan jednak okazuje się nie mieć zastosowania w przyszłości.

Zakochać się w Barcelonie
Po bardzo ciężkim wypadku Eduardo częściowo traci pamięć. Jako wzięty biznesmen nie może prowadzić firmy nie funkcjonując w pełni sprawnie, więc prosi o pomoc swoją byłą żonę, która jako wallstreetowy rekin jest w stanie dźwignąć każdy biznes. Mężczyzna ma nadzieję, że kontakt z byłą ukochaną odświeży mu pamięć.

"Hiszpańskie oliwki" to trzy opowieści o skomplikowanej lecz pięknej miłości. Akcja opatrzona pięknymi hiszpańskimi krajobrazami bardzo wciąga w lekturę. Idealna pozycja na długi, letni, pełen relaksu wieczór.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena