Koszyk 0
Opis:
Książka ta została napisana dla tych, którzy poszukują większej satysfakcji w roli handlowca, szanują swój zawód i chcą być profesjonalistami. Jest to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy obsługują klienta i sprzedają produkty swojej firmy.Specyfiką tej książki jest to, że dotyczy polskiego rynku, polskich klientów i polskich handlowców. Autorzy, korzystając z dziesię ... cioletniego doświadczenia w szkoleniu pracowników firm handlowych, opisują konkretne narzędzia:zjednywanie klienta i rozpoznawania jego potrzeb,radzenia sobie z grami kupieckimi,budowania profesjonalnej podstawy handlowej.Handlowanie to sztuka zadowolenia klienta bez ulegania jego wygórowanym żądaniom. Do każdego klienta prowadzi jakaś droga, tylko nie zawsze handlowcy mają odwagę na nią wkroczyć.Na płycie VCD znajduje się film "Debiuty handlowe", który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego, ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada, jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.Ukazane są typowe zachowania klientów, jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Jerzy Gut, Wojciech Haman
  • 1999
  • 3
  • 264
  • 83-7361-265-3
  • 9788373612655
  • F4418

Recenzje czytelników

Handlowanie to Gra

Ocena:
Autor:
Data:
Fantastyczna książka wraz z materiałem filmowym.
Polecam bo wiele można nauczyć się - czasem wydaje nam się, że cena jest najważniejsza - jednak rzeczywistość bywa złudna.
Zachęcam do zakupu.
Czy ta recenzja była przydatna?

Encyklopedia handlowania w jednej niepozornej książce

Ocena:
Autor:
Data:
Rzeczowa, napisana językiem zrozumiałym dla każdego publikacja powinna stać się "must have" każdego handlowca. Jak mówi tytuł "Handlowanie to gra", a więc autorzy prowadzą czytelnika przez cały proces handlowania od startu do mety - od pierwszego kontaktu z klientem, aż po obsługę posprzedażową, nie zapominając o kilku słowach wprowadzenia do gry. Dzięki tej pozycji dowiemy się jak przebiegły potrafi być klient ... w jakie gry sobie z nami pogrywa i jak być jeszcze bardziej przebiegłym od niego, nie traktując go przy tym jak wroga, a jako partnera.

Wisienką na torcie, zwanym "Handlowanie to gra" stworzonym przez Wojciecha Hamana i Jerzego Guta jest płyta z materiałem filmowym, wyjaśniającym jak radzić sobie ze sprytnym klientem oraz jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Zdecydowanie godna polecenia publikacja.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena