Koszyk 0
Opis:
W tej powieści roi się od barwnych, mrocznych postaci, zaś czytelnik rozkoszuje się opowiadaną historią, mimo że cały czas czuje ciarki na plecach. Maximilian ostatnie sześć lat spędził w klinice psychiatrycznej. Jego ojciec, Phillip, wzbrania się przyjąć go z powrotem na łono rodziny. Zrozpaczona matka wyjeżdża do Londynu i rzuca się w ramiona swego niegdysiejszego kochanka. Wówczas dociera do niej z Niemiec niepokojąca wiadomość: jej drugi syn Mario, brat bliźniak Maximiliana ... wyjechał razem ze swoją dziewczyną do Prowansji, by spędzić tam urlop tylko we dwoje. Dowiedziawszy się o tym, Janet na łeb na szyję wyrusza do Francji. Dlaczego wpadła w taką panikę? Jaką straszliwą tajemnicę Janet skrywa razem z ukochanymi nad wszystko synami? Na ile wydarzenia z przed lat zdeterminują zachowania i wybory członków rodziny? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Charlotte Link
  • 2013
  • 3
  • 304
  • 205
  • 143
  • *, 9788375089615
  • 9788375089615
  • ZBAH5

Recenzje czytelników

"szybka książka"

Ocena:
Autor:
Data:
Pozycję autorki nazwałam "szybką książką" gdyż naprawdę szybko się ją czyta. Nie ma w niej nadmiernego, opasłego skupiania się nad opisem sytuacji, czasami czytelnik nie wie co się tak naprawę wydarzyło a za chwilę poznaje skutki tego wydarzenia. Nie jest to ani plus ani minus książki, dzięki temu jest ona zaskakująca i w pewnym momencie musiałam zastanowić się co tak naprawę się stało.
Jest to historia dwóch braci bliźniaków, jego relacji z rodzicami a w szczególności z matką ... Wpływ na rodzinę wieloletniego romansu matki i jej chorej miłości do dzieci ma krytyczne skutki a zakończenie jest tak bardzo bardzo zaskakujące.
Polecam jako przerywnik pomiędzy przepastnymi tomami :-)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Fajna książka!

Ocena:
Autor:
Data:
Książkę przeczytałam w jeden dzień, jest wciągająca, zaskakująca idealna na zimowe popołudnie. Jeśli ktoś chce "odpocząć" od typowych ciężkich pełnych krwi książek to jak najbardziej powinien po nią sięgnąć. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena