Koszyk 0
Opis:
Czy to przyjęcie urodzinowe, spotkanie w klubie bądź impreza klasowa, chcesz, aby udało się jak najlepiej. Temat został zaplanowany, zaproszenia rozesłane, smakołyki kupione. Pokój będzie przyozdobiony, ciasto wyjdzie wspaniale, a goście zgromadzą się na przyjęciu. Zapowiada się wspaniale. Ale jak zagwarantować wyśmienitą zabawę dla wszystkich? Odpowiedź jest prosta: zaplanuj mnóstwo gier i zabaw, aby dzieci były stale czymś zajęte i wesołe. Dzięki tej książce będzie to proste ... Zawiera ona setki pomysłów na zabawę podczas dziecięcych spotkań. Gry i zabawy nadają się dla dzieci w wieku 2-12 lat, ich opis jest jasny, a przygotowanie niedrogie i proste. Tekst został uporządkowany według trzech grup wiekowych, a każda część książki zawiera szeroki zestaw zabaw odpowiednich dla danego wieku. Część przedszkolna (2-5 lat) proponuje łatwe do opanowania gry i zabawy dla dzieci, które coraz lepiej panują nad swoim ciałem i uczą się języka. Część przeznaczona dla 6-9-latków zawiera wiele gier stanowiących wyzwania ruchowe i umysłowe. Część poświęcona dzieciom w wieku 10-12 lat obejmuje bardziej zaawansowane gry i zabawy dla wkraczających w wiek dojrzewania. Penny Warner jest autorką wielu książek dotyczących edukacji przedszkolnej i szkolnej, a także instruktorem w Chabot College. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Penny Warner
  • 2008
  • 0
  • 224
  • 258
  • 203
  • 97883-7435-8750
  • 9788374358750
  • W5161

Recenzje czytelników

Obowiązkowa lektura dla rodziców i nie tylko!

Ocena:
Autor:
Data:
Rewelacyjna propozycja dla rodziców maluchów i nie tylko, myślę, że przyda się także nauczycielom w przedszkolach.
Atrakcyjne i pomysłowe propozycje zabaw, z krótkim i rzeczowym opisem, uwzględniające różne grupy wiekowe.
Osobiście sprawdzona na moich niespełna 3-letnich bliźniętach i nawet propozycje dla dzieci starszych można modyfikować na potrzeby młodszych. Gorąco polecam na deszczowe dni i nie tylko;).
Czy ta recenzja była przydatna?

Godne polecania

Ocena:
Autor:
Data:
Książka przedstawia spory zbiór gier i zabaw dla dzieci. Uważam że nie tylko przyda się rodzicom ale także nauczycielom wychowania przedszkolnego czy wczesnoszkolnego.
Każda zabawa opatrzona krótkim wstępem, zalecanym wiekiem, liczbą graczy i celem. Najistotniejszym jest szczegółowy opis zabawy oraz możliwości modyfikacji, propozycję nagród czy zachowanie się w sytuacjach awaryjnych np kłótnia pomiędzy dziećmi która może wyniknąć podczas danej zabawy.
Całość podzielona na trzy grupy wiekowe ... Serdecznie polecam! Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena