Koszyk 0
Opis:
W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo rozpadło się, a kolejni kandydaci na partnerów bali się związać z inteligentną, przebojową kobietą. Z upływem lat Fiona zaczęła tracić nadzieję, że uda jej się poukładać sobie życie. Jednak czy naprawdę nie można mieć i kariery, i miłości? Czy każdy związek musi sprowadzać się do gry o władzę?
Mniej Więcej
  • Danielle Steel
  • 2014
  • 1
  • 416
  • 206
  • 145
  • 978-83-240-2547-3
  • 9788324025473
  • ZBEUD

Recenzje czytelników

Czym jest władza ....

Ocena:
Autor:
Data:
Władza to archetypiczny obiekt pożądań, który daje jego posiadaczowi wpływ na innych, urok osobisty, pewność siebie i uczucie sukcesu.
Każda osoba posiadającą władzę używa ją w inny sposób. Bohaterka powieści Fiona używa ją by osiągnąć stan równowagi między byciem szefem w multimilionowej korporacji a byciem samotną matką. Fiona chce by w jej firmie panował duch współpracy, równości i kreatywności a dzieci w domu były szczęśliwe zadbane i otoczone miłością ... Chciałaby również znaleźć kogoś kto kochałby ją bez względu na jej sukces. Z drugiej strony Marshall jest człowiekiem spragnionym władzy, która przysparza mu przyjaciół, nie przejmuje się rodzina, ponieważ ma żonę, która dba o ognisko domowe kosztem własnych ambicji. Marshall potrzebuje władzy by zachować w tajemnicy pewien sekret.
Gra o władzę to porywający pojedynek charakterów przelany na papier.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Na lepsze jutro

Ocena:
Autor:
Data:
Zaczyna się względnie sielankowo. Wszystkie wprowadzone postaci mają się świetnie. Naturalnie są bardzo dobrze sytuowani, realizują się, nie potrzebują niczego więcej, bo pozornie wszystko mają. Fiona zarządza potężną firmą, dając prztyczka w nos wielu facetom, jest kochającą matką i – jednak – rozwódką. Kiedy na początku powieści wchodzi do basenu, jest szczęśliwa. Czujemy, że coś zgrzyta – brak męża, interesy odciągające kobietę od problemów córki ... odrobinę doskwierająca samotność albo ciekawość nowego partnera. Mężczyzna Fiony powinien pozwolić jej robić karierę… Myślę, że autorka zawdzięcza swoją popularność bardzo wartkiej narracji, bogatej opowieści i językowi, który nikomu nie sprawia trudności. Polecam lekturę wszystkim, którzy poszukują potwierdzenia przekonania o tym, że prawdziwe szczęście istnieje. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena