Koszyk 0
Opis:
PIERWSZA CZĘŚĆ DWUTOMOWEJ NIEZWYKLE WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI, KTÓRA ODMIENI TWOJĄ CODZIENNOŚĆ!!! Pewnego upalnego dnia ustabilizowane życie dwudziestodwuletniej Sonii ulega diametralnej zmianie. Dziewczyna w najśmielszych snach nie przewidywała dla siebie takiej przyszłości. Przez pasmo następujących tragedii i niesprawiedliwy los dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń. Świat fantazji znany jej z dziecię ... cych wyobrażeń stanie się realny. W odległym wymiarze Sonia pozna tajemnicę, którą matka skrywała przez lata. Przeznaczenie postawi na jej drodze mężczyznę, dla którego w imię miłości gotowa będzie poświęcić własne życie. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, przyjdzie zmierzyć się jej z bolesną prawdą. Odkryje w sobie nieznaną moc. Dobro stanie do walki ze złem. Wybór, jakiego dokona dziewczyna, zadecyduje o istnieniu... Do jakich poświęceń zdolny jest człowiek w imię najwyższych wartości? Czy miłość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka wystarczą, by zmierzyć się z przeznaczeniem? OD TEJ KSIĄŻKI NIE SPOSÓB SIĘ ODERWAĆ!!! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Anna Orzołek
  • 2014
  • 282
  • 205
  • 145
  • 9788378562610
  • 9788378562610
  • ZCZUA
  • 14-16 lat

Recenzje czytelników

Geny Elfa

Ocena:
Autor:
Data:
Dzisiaj znów recenzja książki z gatunku fantastyki. "Geny Elfa" - Anny Orzołek wpadły mi w sumie ręce, ot tak. Dostałam, przeczytałam... no i trochę się o niej rozpiszę, bo jest o czym.


"Pewnego upalnego dnia ustabilizowane życie dwudziestodwuletniej Sonii ulega diametralnej zmianie. Dziewczyna w najśmielszych snach nie przewidywała dla siebie takiej przyszłości. Przez pasmo następujących tragedii i niesprawiedliwy los dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń ... Świat fantazji znany jej z dziecięcych wyobrażeń stanie się realny. W odległym wymiarze Sonia pozna tajemnicę, którą matka skrywała przez lata. Przeznaczenie postawi na jej drodze mężczyznę, dla którego w imię miłości gotowa będzie poświęcić własne życie. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, przyjdzie zmierzyć się jej z bolesną prawdą. Odkryje w sobie nieznaną moc. Dobro stanie do walki ze złem. Wybór, jakiego dokona dziewczyna, zadecyduje o istnieniu... Do jakich poświęceń zdolny jest człowiek w imię najwyższych wartości? Czy miłość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka wystarczą, by zmierzyć się z przeznaczeniem?"

Co mogę o niej powiedzieć? Książka jest napisana w tragicznym stylu. Bez ładu i bez składu, usiana przydługimi opisami, a dialogi są tak "drewniane", że po prostu nie dało się momentami tego czytać. Jest w niej masa błędów, które bardzo rażą. Autorka w moim odczuciu nie przyłożyła się w ogóle, aby zainteresować czytelnika fabułą albo czymkolwiek.

Książka jest bardzo przewidywalna, przez co nie zapewniła mi żadnej rozrywki, zostałam wręcz niesamowicie zanudzona i "odetchnęłam" po jej skończeniu.

Bohaterzy są jałowi i po prostu nijacy. Nie mają w sobie nic godnego , aby zapamiętać ich na dłużej i polubić. Główna bohaterka Sonia, jest chyba najbardziej irytującą bohaterką, jaka pojawiła się w książkach, które przeczytałam w tym roku. Robi z każdej nawet najmniejszej sprawy, naprawdę wielką tragedię.

Książki nie polecam. Jest to powieść źle napisana i niewiarygodnie nudna. Do tego źle poprowadzone dialogi, odrzucają od tej powieści od razu.

Dziękuję za przeczytanie autorce.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena