Koszyk 0
Opis:
Żydzi stanowią dwa promile ludności świata. Zdobyli 23 procent nagród Nobla. Jak to się dzieje? Jak powielić ich sukces? Ostra i niepoprawna politycznie książka Kłopotowskiego. Jeśli ktoś będzie twierdził, że jest antysemicka, to albo jej nie czytał, albo – jest głupcem. Nie tylko na polski rozum. „Książka - myślozbrodnia. Autor stawia najtrudniejsze pytania o stosunki polsko-ż ... ydowskie, o ich przyszłość. Chce tę przyszłość uwolnić od kompleksów. Czy się na to odważymy?” - Prof. Andrzej Nowak, historyk i publicysta „Krzysztof Kłopotowski radzi twórczo korzystać z obcych wynalazków. Nikomu się nie kłania, zaś cudze idee łapie w lot i kieruje w stronę swej nieco wstydliwej miłości - Polski. W tej książce pokazuje, które wynalazki narodu żydowskiego warto wykorzystać, by nasza miłość do kraju wstydu się pozbyła.” - Prof. Andrzej Zybertowicz, socjolog i publicysta „Żydzi – jak dowodzi Krzysztof Kłopotowski, specjalista od zadawania niewłaściwych pytań – są nie tylko ofiarami Holocaustu. To również naród, który potrafi skutecznie mobilizować elity dla swych celów. Autor sądzi, że Żydzi jako patrioci prowadzący twardą walkę o własne potrzeby odsuwają na bok wątpliwości intelektualne, czy etyczne. Świat słucha tych, którzy wytrwale i energicznie dbają o swe interesy. Kłopotowski domaga się tego samego od Polaków.” - Prof. Jan Żaryn, historyk i publicysta Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Fronda
  • miękka
Mniej Więcej
  • Krzysztof Kłopotowski
  • 2015
  • 384
  • 220
  • 150
  • *, 9788364095-95-5
  • 9788364095955
  • ZCTZU

Recenzje czytelników

Geniusz Żydów na polski rozum

Ocena:
Autor:
Data:
Zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że największe firmy, inwestycje, nagrody Nobla są własnością najczęściej żydowską?
A może chcielibyście się przekonać i zapoznać z metodami i rozumowaniem Żydów? Jestem pewna, że niejeden z Was chciałby mieć taką rękę do interesów.
Czytając książkę Kłopotowskiego od razu możemy zauważyć, że nie będzie ona taka jak inne, które możemy zakupić o tej tematyce. Tutaj autor wyjaśnia nam dokładnie najpierw w czym Żydzi są najlepsi ... a później dlaczego tak jest. Mówi, że każdy z nas może przejąć ich sposób rozumowania i tak jak oni dojść do władzy i pieniędzy. Dowiemy się tutaj, że prawie każdy kto stoi u szczytu biznesu, prawie każdy biznesmen(a szczególnie w Stanach Zjednoczonych Ameryki) jest Żydem, przykładowo weźmy tutaj właściciela Tesla Motors, lub jeżeli ten człowiek nic Wam nie mówi, to chociażby założyciel Facebook’a – Mark Zuckenberg. Teraz mi choć trochę wierzycie? Otóż ta książka i jej autor pokażą Wam, że wcale nie trzeba być Żydem, aby osiągać takie rzeczy. Oczywiście są bardzo mądrzy, trzeba im to przyznać, bo jeżeli ich poziom IQ wychodzi dużo ponad 100, to jak z nimi równać może się zwykły obywatel?
Chcecie się przekonać jak to się dzieje, że Żydzi to w większości biznesmani i laureaci nagrody Nobla? Nie czekajcie, zajrzyjcie do książki!
Cóż, od razu na początku pragnę Was uprzedzić, że książka nie jest łatwa. Nie można usiąść z nią w niedzielne popołudnie i odpłynąć. Tutaj musicie interesować się tematem i przez cały czas być skupionym, bo naprawdę łatwo można przeoczyć jakiś szczegół lub ważny fakt.
Nie należy także do najkrótszych, bo liczy dokładnie 380 stron, lecz powiedzmy sobie jasno, że jeżeli ktoś interesuje się tym tematem, to będzie wniebowzięty mogąc przeczytać takie dzieło. Pomimo tego, że stron jest dużo, to czyta się szybko, a to za sprawą dużego druku, dzięki któremu nie musimy wytężać naszego wzroku.
Na pewno dużym plusem jest okładka i tytuł książki. Okładka, bo od razu w oczy rzucają się dwa symbole, polska flaga, a obok żydowska. Tytuł zaś przyciąga nasz wzrok, bo jak można wytłumaczyć „Geniusz Żydów na polski rozum”. W pierwszej chwili można by pomyśleć, że to niemożliwe, lecz po przeczytaniu książki, na pewno zrozumiecie znaczenie tytułu.
Komu polecam: osobom interesującym się tą tematyką, myślę, że nie ma tutaj rozgraniczenia na płcie. Książka jednakowo zainteresuje mężczyzn jak i kobiety.
Moja ocena: 9/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena