Koszyk 0
Opis:
Co zrobiła mysz o imieniu Piszczałek. I co potem musieli zrobić kuzyni Piszczałka.I bratankowie Piszczałka. I bratankowie kuzynów Piszczałka. I kuzynowie bratanków Piszczałka. Żeby Garfielda doprowadzić do furii. To znaczy do tego, żeby ruszył się z fotela. I jeszcze do tego, żeby się zmienił. W strasznego. W okrutnego. W bezwzględnego.W Rudego Myszołapa! Ale czy Garfield zmienił się naprawdę? Opowieść utrzymana w tonie charakterystycznym dla humoru Garfielda ... Książka bogato i pięknie ilustrowana. Kolorowe kadry ściśle współgrają z humorystycznym opisem akcji i dowcipnymi dialogami, co wzmaga komiczny efekt. Czysty Garfieldowski humor w dopracowanej oprawie graficznej i stylistycznej. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Ewa Mirkowska
  • 2010
  • 1
  • 24
  • 224
  • 214
  • 978-83-7568-2-083
  • 9788375682083
  • ZA0NA
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Książka z humorem

Ocena:
Autor:
Data:
Znacie kota o imieniu Garfield? Jeśli tak, to już wiecie dlaczego tą pozycję literacką kwalifikuję dla grupy od sześciu lat wzwyż.
Moja córka lubi czasem obejrzeć bajkę o tym leniwym wielbicielu lazanii. Jednak sytuacje w niej pokazywane, nierzadko uważam za nieodpowiednie dla niej. Ci z Was, którzy znają leniwego kota Garfielda wiedzą, że jest on kotem specyficznym :)
"Garfield myszołap" to jeden z tytułów, który został wydany przez Wydawnictwo Siedmioróg.
Historia traktuje o tym ... co się wydarzyło w domu Jona, gdy pod jego nieobecność wprowadziło się tam całe stado myszy. Z charakterystycznym dla Garfielda humorem opisana jest jego "walka" z intruzami.
Jednak czy myszy pustoszące lodówkę to naprawdę jego wrogowie? Co musi się wydarzyć, by Garfield ruszył się w końcu ze swojego fotela? Nie będę Wam zdradzać treści, gdyż historia i tak jest dość krótka.
Książka jest wypełniona ilustracjami "wyjętymi" wprost z filmu. Doskonale odzwierciedlają to, o czym czytamy.
Na zaledwie 24 stronach mamy kilkadziesiąt zdań, które aż kipią dialogami w typowym dla Garfielda stylu! Zapraszam na blog Zwykłej Matki
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

myszołap

Ocena:
Autor:
Data:
Koty to dość specyficzne zwierzęta: nie chcą się nikogo słuchać, mają własne zdanie, chadzają własnymi drogami, kochają się lenić, są wybrednymi smakoszami i pozwalają się wielbić. Z tego powodu wszelkie książki o nich są pełne tej zadziornej osobowości. Taka właśnie jest kolejna część przygód Garfielda wcielającego się w rolę Myszołapa. Nie ma nic gorszego niż zmuszanie kota do robienia czegoś wbrew jego naturze i wyjadania mu jedzenia, a to właśnie pojawi się w tych przygodach ... Ten przebiegły rudy kocur jak zwykle wybrnie z całej sytuacji obronnym pazurem.
Wielkim plusem publikacji są piękne ilustracje znane dzieciom z kreskówek, niewielka ilość tekstu i duża czcionka zachęcająca małych czytelników do udawania się w świat książkowych przygód.
„Garfield. Myszołap” to doskonała lektura dla wszystkich małych miłośników zwierząt. Książka ta uzupełnia sporą lukę w literaturze skierowanej do chłopców, którzy nie są zainteresowani bogatą ofertą opowieścią o księżniczkach i wróżkach. Jest to też świetna lektura dla dziewczynek chadzających własnymi ścieżkami, dlatego polecam wszystkim przedszkolakom oraz uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena