Koszyk 0
Opis:
Ziemi grozi zagłada. Tuż obok niej zawisł dziwny statek kosmiczny. A może kształt kuchennego piekarnika jest w kosmosie zupełnie zwyczajny? W każdym bądź razie latającą kuchenką przyleciała cała armia lazanii. Niebieską planetę może ocalić tylko jeden kot. Garfield! Czy rudzielcowi uda się pokonać najeźdźców? Czy też tym razem to jego ulubione kluski zjedzą jego samego? I czy nie udławią się przy tym suchym kocim dowcipem ... Opowieść o kosmicznej inwazji utrzymana w tonie charakterystycznym dla humoru Garfielda. Książka bogato i pięknie ilustrowana. Kolorowe kadry ściśle współgrają z humorystycznym opisem akcji i dowcipnymi dialogami, co wzmaga komiczny efekt. Czysty Garfieldowski humor w dopracowanej oprawie graficznej i stylistycznej. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Ewa Mirkowska
  • 2010
  • 1
  • 24
  • 224
  • 214
  • 978-83-7568-2-076
  • 9788375682076
  • ZA0N9
  • 4-6 lat, 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Garfield

Ocena:
Autor:
Data:
Pewnie niewielu jest ludzi, którzy nie kojarzyli by Garfielda. Ten rudy, przemądrzały i leniwy kocur podbija serca zarówno młodszych jak i starszych czytelników już od 1978 roku. Wtedy przygody Garfielda były drukowane w gazetach w formie komiksów, Dziesięć lat później powstał serial animowany z rudym kocurem w roli głównej. Potem powstały także filmy telewizyjne oraz kinowe. Chyba na sam koniec pojawiły się też książki opisujące jego przygody.

Mój Nikodem nie jest wyjątkiem w tym temacie ... on także uwielbia Garfielda. Kojarzy go z filmów, kojarzy z bajek, a on niedawna w naszym domu mamy także komplet kilku książek z tym kocurkiem w roli głównej :)

Powiem Wam, że mój starszak jest bardzo zadowolony. Czytaliśmy tę książeczkę wspólnie i wielokrotnie uśmiechy na buziach naszych się pojawiały. Może nie jest to jakaś opowieść z ważnym morałem, ani też ucząca nasze dzieciaki czegoś nowego, ważnego, mądrego, ale mimo to można fajnie spędzić przy niej czas :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena