Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

Fizyka, klasa 3, Trening przed egzaminem. Egzamin gimnazjalny, WSiP

21,79 zł

24,40 zł

Oszczędzasz: 2,61 zł
(11%)

Chwilowo niedostępne

TRENING PRZED EGZAMINEM pomaga powtarzać wiadomości i ćwiczyć umiejętności sprawdzane na egzaminie gimnazjalnym. Uczeń znajdzie tu zadania różnych typów, w formie arkuszy, z jakimi spotka się na egzaminie. Testy można rozwiązywać w wersji papierowej lub elektronicznej. Niezależnie od wybranej metody, TRENING porządkuje wiedzę i skutecznie przygotowuje do egzaminu.

Aby ułatwić gimnazjalistom powtórki, opracowaliśmy treningi do języka polskiego, matematyki, języka niemieckiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, biologii, fizyki, chemii, geografii.

Każdy zeszyt zawiera kod umożliwiający aktywowanie elektronicznych ćwiczeń na WSiPnet.pl. Uczeń ćwiczący online od razu poznaje

swoje wyniki. Dowiaduje się, co umie już dobrze, a co jeszcze musi powtórzyć.

W zeszycie do fizyki proponujemy dziesięć zestawów zadań. Siedem z nich pomaga ćwiczyć umiejętności i powtarzać materiał z różnych działów: elektryczności, magnetyzmu, optyki, właściwości materii, energii czy ruchu (także ruchu drgającego i fal). Trzy ostatnie testy pozwolą gimnazjalistom sprawdzić, w jakim stopniu opanowali wymagane wiadomości i umiejętności, np. czytanie wykresów, planowanie doświadczeń i wyciąganie z nich wniosków, rozpoznawanie oraz opisywanie praw i zjawisk fizycznych.

Pokaż więcej >

Poinformuj społeczność:

Informacje dodatkowe

Tytuł Fizyka, klasa 3, Trening przed egzaminem. Egzamin gimnazjalny, WSiP
Autor Praca Zbiorowa
Wydawnictwo WSiP
Oprawa miękka
Rok wydania 2011
Numer wydania 1
Liczba stron 56
Długość [mm] 295
Szerokość [mm] 205
ISBN 978-83-02-12464-8
EAN 9788302124648
Indeks ZAHAJ

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Fizyka, klasa 3, Trening przed egzaminem. Egzamin gimnazjalny, WSiP