facebook
promocje
 

Fizyka, klasa 1-3, Fizyka i astronomia dla gimnazjum Zbiór zadań, Nowa Era

Aby zbiór spełnił swoją funkcję - materiału pomocniczego gwarantującego prawidłowe przygotowanie do rozumienia podstaw fizyki - zdecydowaliśmy się na następujący układ treści: Każdy rozdział rozpoczyna się przypomnieniem podstawowych wiadomości. Następnie, w celu ich usystematyzowania, zamieszczone zostały przykładowe zadania z rozwiązaniami. Po nich umieściliśmy, podzielone na tematyczne podrozdziały, zadania przeznaczone do rozwiązania przez uczniów. Znajdują się wśród nich zadania o różnym stopniu trudności i o różnym charakterze. Na końcu, w podrozdziale Sprawdź, czy potrafisz\, umieszczone są zadania dotyczące całego działu. Korzystanie ze zbioru ułatwia szata graficzna. Symbol węzła

oddziela część wprowadzającą od zadań do rozwiązania. Zadania o podwyższonym stopniu trudności mają numerację w innym kolorze niż pozostałe. Zadowolona buźka przy zadaniu oznacza, że na końcu zbioru umieszczona została nie tylko odpowiedź do danego zadania, ale i jego rozwiązanie. Mamy nadzieję, że przyjęty układ treści, różnorodność zadań, a także ich znaczna liczba pobudzą uczniów do samodzielnej pracy, tak ważnej w procesie kształcenia.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Fizyka, klasa 1-3, Fizyka i astronomia dla gimnazjum Zbiór zadań, Nowa Era
Autor Grażyna Francuz-Ornat, Jan Kulawik, Teresa Kulawik
Wydawnictwo Nowa Era
Oprawa miękka
Rok wydania 2008
Numer wydania 7
Liczba stron 296
Długość [mm] 235
Szerokość [mm] 163
ISBN 978-83-88457-93-7
EAN 9788388457937
Indeks L0044
Szkoła Gimnazjum
Klasa Klasa 1 gimnazjum, Klasa 2 gimnazjum, Klasa 3 gimnazjum
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Fizyka, klasa 1-3, Fizyka i astronomia dla gimnazjum Zbiór zadań, Nowa Era