Koszyk 0
Opis:
To nieprawda, że śledztwo zawsze kończy się wraz z wyrokiem sądowym. Często, gdy wymiar sprawiedliwości zamyka sprawę, do akcji wkraczają dziennikarze. Bo wiele przestępstw skrywa tajemnice, których nie udało się rozwikłać prokuratorom i sędziom; bo niektóre wyroki pozostają w sprzeczności nie tylko z poczuciem sprawiedliwości, ale także z wiedzą, do jakiej organom ścigania nie udało się dotrzeć. Bo są ludzie, których niesłusznie naznaczono piętnem zbrodniarzy, i są zbrodniarze ... którzy pozostają bezkarni. * Stalkerzy krążą wśród nas. Może szykują się do ataku na Ciebie? *Handlarze kobiet zbijają fortuny na ludzkim cierpieniu *Nie istnieje zbrodnia doskonała, chciaż wykrycie sprawcy może trwać latami *Politycy często korzystają z usług terrorystów * Zachód już dawno temu chciał wyeliminować Kaddafiego Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2012
  • 124
  • 190
  • 120
  • 978-83-7778-143-2
  • 9788377781432
  • ZAGWZ

Recenzje czytelników

Niesamowite książka

Ocena:
Autor:
Data:
Po lekturze ,,Za kulisami zła" wiedziałam, że książki od wydawnictwa G+J potrafią nieźle wstrząsnąć czytelnikiem. Tak i też czyni ,,Fascynacja przemocą", wprawdzie nie znajdziemy w niej seryjnych morderców, ale również porusza ważne tematy, które znajdziemy w świecie kryminalistyki.


W ,,Fascynacja przemocą" znajdziemy kilkanaście teksów, które miały miejsce w Polsce jak i na świecie i są powiązane z przestępczością ... Większą część teksów opracowanych przez rożnych ludzi dotyczy szokujących zdarzeń związanych ze stalkingiem. Jak nękanie przez drugiego człowieka, który jest powszechnie szanowany, może doprowadzić do tragicznych zdarzeń. Znajdziemy także historię kobiet, które zostały sprzedane jako żywy towar. Zostały oszukane przez bliskie osoby. Dowiemy się także o szokującej historii dziennikarki, która pewnego dnia po prostu zniknęła. Której wiele ludzi poszukiwało i nadal poszukuje prawdy o jej zaginięciu.


,,Fascynacja przemocą'' jest to książka, która zaszokuje, przerazi oraz w pewnym stopniu zaciekawi czytelnika. Historię, które zdarzyły się w ciągu ostatnich kilku dziesiątek lat przyciągną uwagę czytelnika.Wydarzenia przedstawione w książce poruszają czytelnika, więc polecam ją dla osób które uwielbiają literaturę faktu. ,,Fascynacja przemocą" jest to książka z której dowiemy się kilku szczegół o świecie, więc nie jest to idealna pozycja dla osób, które wolą pozostać w błogiej nieświadomości, nie poznając szarej rzeczywistości.


Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena