Koszyk 0
Opis:
Encyklopedia najmłodszych. Cuda świata to bogate kompendium, które zawiera zdumiewające informacje z najróżniejszych dziedzin życia! Poznaj niesamowite zwierzęta i ich królestwo, przyjrzyj się zachowaniom dzikich kotów, owadów, a także dowiedz się ciekawostek na ich temat. Poczytaj o przodkach zwierząt - groźnych dinozaurach. Odwiedź najodleglejsze rejony świata i poznaj największe budowle w dziejach. Obejrzyj starożytne budynki, a także współczesne mosty, wieżowce i tunele. Dowiedz się ... co zaliczamy do cudów świata! Czytaj dalej >> << Zwiń
  • SBM
  • twarda
Mniej Więcej
  • 2012
  • 1
  • 128
  • 290
  • 210
  • 978-83-7845-161-7
  • 9788378451617
  • ZAOGA

Recenzje czytelników

Dla ciekawych świata!

Ocena:
Autor:
Data:
Encyklopedia najmłodszych. Cuda świata. to ciekawa książka dla dzieci, a także rodziców, którzy lubią spędzać z nimi czas.
Zawiera wiele ciekawostek dotyczących świata przyrody, życia i zwyczajów zwierząt, wykraczając także wiadomościami w kosmos. Pokazuje budowle, które mają swoją bogatą historię i pamiętają starożytne dzieje, ale i nowoczesne cuda techniki.
Otaczający nas świat zawiera wiele ciekawostek i tajemnic. Encyklopedia dla najmłodszych uchyla jej rąbka ... jednocześnie zachęcając do dalszych poszukiwań.
Bogate ilustracje i wysokiej jakości zdjęcia pobudzają wyobraźnię dziecka i motywują małego odkrywcę do zadawania pytań.
Kiedyś mówiono o siedmiu cudach świata, z tej książki czytelnik dowiaduje się,że jest ich znacznie więcej,a niektóre być może nie zostały jeszcze odkryte i czekają by je odnaleźć.
Polecam małym czytelnikom oraz rodzicom, którzy lubią towarzyszyć swoim dzieciom na drodze zgłębiania tajemnic tego świata!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena