Koszyk 0
Opis:
Uprzestrzennianie papieru jest twórczą i rozwijającą zabawą, która nigdy się nie nudzi. Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną i kształcą wyobraźnię przestrzenną.Jednym słowem składanki „Zrób to sam” są najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną ... jaką można sprezentować dziecku.Dziecko może całkowicie samodzielnie wykonać zawarte w książce modele elfów i skrzatów – bez kleju i bez nożyczek! Pomogą wzory, jasne instrukcje oraz nacięcia, które sprawiają, że małe ręce bez trudu poradzą sobie z tworzeniem modeli. Dodatkową atrakcją składanek są proste teksty, które podpowiedzą, jak ożywić papierowe modele. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Zbigniew Dobosz
  • 2015
  • 16
  • 291
  • 206
  • 9788378200963
  • 9788378200963
  • ZCGA4
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

skrzaty

Ocena:
Autor:
Data:
Papierowe zabawki mają w sobie specyficzny urok. Niby odzwierciedlają to, co dziecku znane z książek czy filmów lub otoczenia, co zmusza do użycia wyobraźni, tworzenia obrazów w głowie, zabawy w świecie „na niby”, który przez to jest jeszcze poważniejszy, ważniejszy i lepiej uczący wielu umiejętności. Do tego papierowe zabawki wymagają delikatności, a podczas tworzenia odzwierciedlania wzorów ... Z tych powodów książeczki z serii „Zrób to sam” i „Wycinanki” z Wydawnictwa Promocja cieszą się u nas bardzo dużym powodzeniem. Możliwość stworzenia pięknych zabawek bez konieczności posługiwania się nożyczkami, a do tego łatwo wyrywane szablony sprawiają, że już przedszkolaki mogą wykonać piękne zabawki urozmaicające codzienną zabawę.
Wśród szablonów znajdziemy coś dla chłopców i dziewczynek. „Zwierzęta” pozwolą dzieciom stworzyć własne niezwykłe zoo. Będą też świetnym materiałem terapeutycznym uzupełniającym obrazki i plastikowe figurki. Możliwość segregowania zwierząt wykonanych z różnych materiałów pozwoli rozwinąć umiejętność posługiwania się abstrakcyjnymi nazwami.
„Wróżki” oraz „Elfy i skrzaty” będą doskonałym uzupełnieniem czytanek z tymi magicznymi istotami. Możliwość odgrywania scenek z bajek pozwoli na rozwijanie umiejętności językowych, umożliwi zabawę, w której papierowe postaci będą odgrywały role bohaterów znanych z książek.
Szablony polecam każdemu przedszkolakowi. Dzięki nim dzieci mogą twórczo spędzić długie zimowe wieczory, wiosenne zmiany pogody, upały i jesienne pluchy.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena