Koszyk 0
Opis:
Eksperyment anioł - Pierwszy raz to robię, więc zacznę od razu, a ty staraj się nadążyć. No. Więc jestem Max. Mam 14 lat. Mieszkam z rodziną, czyli z pięciorgiem dzieci, niespokrewnionych ze mną, ale to i tak moja rodzina. Jesteśmy, powiedzmy, że wyjątkowi. Nie odwaliło mi na własny temat, ale gwarantuję, że nigdy, nigdy nie spotkaliście kogoś takiego, jak my. Cała szóstka – ja, Kieł, Iggy, Kuks, Gazownik i Angela – zostaliśmy stworzeni przez tak pokręconych, chorych „ ... naukowców”, że sobie nie wyobrażacie. Stworzyli nas w ramach eksperymentu. Eksperymentu, w wyniku którego jesteśmy ludźmi tylko w dziewięćdziesięciu ośmiu procentach. Te dwa pozostałe robią różnicę, wierzcie mi. Ta historia mogłaby opowiadać o tobie – albo o twoich dzieciach. Jak nie dziś, to wkrótce. Więc bardzo, bardzo proszę, potraktuj ją serio. Opowiadając ją, ryzykuję wszystkim, co się dla mnie liczy – ale musisz się o tym dowiedzieć. Czytaj dalej – nie pozwól im sobie przerwać. Witaj w naszym koszmarze. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • James Patterson
  • 2013
  • 0
  • 334
  • 205
  • 132
  • 97883-7849-0753
  • 9788378490753
  • ZAVVL
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Super!

Ocena:
Autor:
Data:
Książka dosłownie wciąga czytelnika, nie pozwala mu przestać zagłębiać się w historię Max i reszty stada. Otwierając książkę i zaczynając czytać dołączamy do ich życia, przeżywamy razem zarówno niebezpieczne historie, dni pełne nadziei na lepsze jutro oraz niejednokrotnie zabawne czy straszne sytuacje. Każda strona jest dla nas niespodzianką, tu nic nie można przewidzieć.
Co najważniejsze jest to książka z morałem, ukrytym ale jednak. Pokazuje jaką wartość ma coś ... co ma każdy z nas i właściwie tego nie odczuwamy. Jednocześnie fabuła trzyma w napięciu, nie jest to jakaś nudna opowiastka dla dzieciaków. Książka zaciekawi zarówno młodzież jak i dorosłych.
Polecam zarówno tą część jak i każdą kolejną!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

WARTO!!!!!!

Ocena:
Autor:
Data:
Zanim zostałam zmuszona do przeczytania tej książki minęły dobre 3 lata, i szczerze powiem, nie wiem czy żałuje. Historia jest ze wszech miar genialna czego zresztą, po sławie Pattersona (u nas jakoś średnio znanego) można się spodziewać jednak uważam że osoby poniżej 13 lat po prostu większości książki nie odpiorą tak jak powinny. Sposób w jaki jest napisana jest bardzo przystępny ale co jest raczej niezwykłe przy tak prostym stylu- tworzy niesamowity, mroczny nastrój. Czytając czujesz strach ... bezsilność, pragnienie bezpieczeństwa i te żadne chwile radości jakie towarzyszą bohaterom. Po prostu czytasz jednym tchem.
Jako książka nie da czytać jej się oddzielnie, jest to początek płynnej czterotomowej historii.
Do książki narysowano genialny komiks!!! Kresa po prostu zniewala
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena