Koszyk 0
Opis:
Odkryj swój potencjał, nie daj się zamknąć w ekonomicznym matriksie! Żyjemy w ekonomicznym matriksie, ciężko pracując, mało zarabiając, często znacznie poniżej swoich możliwości. Ta książka pokazuje, jak wielki potencjał drzemie w każdym z nas. Możemy go odblokować, jeśli tylko zrozumiemy podstawowe zasady ekonomii. Autor daje wskazówki, jak je wykorzystać, żeby podejmować właściwe decyzje, a nie takie, do których zmusza nas ekonomiczny matrix. Nie jest to standardowy poradnik.. ... Autor na potrzeby książki stworzył historie dwóch rodzin (Zająców i Kupieckich), których podejście do oszczędzania, sposób zarobkowania jest zgoła odmienny. Prezentując różne sytuacje z ich życia, zestawiając je ze sobą, w niezwykle praktycznej formie unaocznia Czytelnikom konsekwencje podejmowanych decyzji, nie tylko w skali budżetów domowych. "Życzę czytelnikom tej książki, żeby wykorzystali dostępną tutaj wiedzę ekonomiczną do podejmowania mądrych decyzji życiowych, jak rodzina Kupieckich. Tym, którzy wolą nie wiedzieć, pozostanie los Zająców, zanurzonych w ekonomicznym matriksie." Autor Patroni medialni: dziennik "Rzeczpospolita", portale: bankier.pl, prnews.pl,egospodarka.pl, finweb.pl oraz Ośrodek Dialogu i Analiz THINKTHANK. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Krzysztof Rybiński
  • 2014
  • 1
  • 296
  • 235
  • 166
  • 978-83-63566-29-6
  • 9788363566296
  • ZBP6E

Recenzje czytelników

Ekonomia w Matriksie - na trzeźwo , bez podlizywania

Ocena:
Autor:
Data:
Książka dla ludzi o mocnych nerwach. Można znaleźć odpowiedzi nurtujące wielu ludzi , którzy związali się z bankami , rynkiem finansowym i dali się uwieść wizji.
Autor na pewno kontestuje oficjalny przekaz ze świata zewnętrznego , nie ma litości dla polityków grających pod dyktando świata finansów, pracownicy banków to BANKSTERZY i ten świat gangsterski uprawiany w przebraniu w białą koszulę jest opisany jak podręcznik do nauki czytania. Litości nie zaznają też oficjalne media ... które świadomie lub nie świadomie uczestniczą w tworzeniu nieprawdziwych wyobrażeń dla konsumentów czyli nas wszystkich.

Dla kogo jest ta książka - dla zadłużonych kredytobiorców w CHF, którzy stracili nieruchomość , stracili wiarygodność finansową , wymeldowali się i mieszkają poza EU , by uciec przed egzekucją bankową bieżących zarobków - NIE , bo za późno.
Dla konsumentów jakoś radzących sobie z obciążeniem kredytowym , lub szukającym sposobu ulokowania nadwyżek finansowych - TAK .
Dla dorastających dzieci, młodzieży wchodzącej w dorosłe życie - TAK - wręcz wpiszmy to jako lekturę w zestawie POCZYTAJ mi MAMO.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Znakomita pozycja. Świetny przekrój przez sytuację ekonomiczną w skali międzynarodowej, krajowej i konsumenckiej.
Bardzo prosty język - zrozumiały także dla laików. Niecodzienna, inna niż w mediach perspektywa przedstawianych tematów.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena