Koszyk 0
Opis:
Gdy grzeczne dziewczynki zaczytywały się w Jedz, módl się, kochaj, Cheryl naprawdę postanowiła coś zmienić.Jej życie nie było pasmem sukcesów. Wręcz przeciwnie. Najpierw zaczęło sypać się małżeństwo, potem nastąpiła seria miłosnych wpadek, a na końcu spadł na nią prawdziwy cios – straciła najbliższą osobę. Zawsze miała w ż ... yciu pod górkę, ale tym razem los grubo przesadził. Zła i rozżalona, rozpaczliwie szukała wyjścia z sytuacji, nowej drogi życiowej. Jak to zwykle bywa, zadecydował przypadek. Impulsem do zmian okazała się podróż życia. Podróż szlakiem wiodącym wzdłuż Ameryki Północnej. Podróż w głąb siebie. Co prawda nie wszystko poszło tak, jak sobie wyobrażała. Miało być rozgwieżdżone niebo i zapach łąki, a nie przeprawa w jednym bucie i tachanie ciężkiego plecaka z piłą. Ale się opłaciło. Bo zgodnie z zasadą co nas nie zabije, to nas wzmocni – Cheryl wygrała. Ruszyła w podróż jako dziewczynka, wróciła jako dojrzała kobieta. Pewna siebie, silna, gotowa zawalczyć o siebie i o swoje życie. Udowodniła, że DROGĘ warto wybrać sobie samemu. PRAWDZIWA HISTORIA, która podbiła serca milionów czytelników Na całym świecie, w tym w Polsce. Na jej podstawie powstał film zREESE WITHERSPOON w roli głównej. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Cheryl Strayed
 • 2015
 • 2
 • 480
 • 205
 • 145
 • 9788324026548
 • 9788324026548
 • ZCEQJ

Recenzje czytelników

Gorąco polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Dzika droga" to książka którą napisało życie. Opowiada ona historię dwudziestosześcioletniej kobiety która nieco zagubiła się w swoim życiu. Cheryl po stracie bliskiej osoby nie potrafi odnaleźć się w nowym życiu. Życiu w którym jej mama przeszła na drugą stronę rzeki. Zmagając się ze stratą, przeżywa rozpad rodziny, rozwód, przygody z heroiną, przypadkowy seks. W pewnym momencie postanawia zmienić coś i wyrusza w samotną podróż szlakiem PCT (Pacyfic Crest Trial) ... Podczas swej trzymiesięcznej podróży pokonuje wiele kilometrów zmagając się z opadami atmosferycznymi, dzikimi zwierzętami i innymi przeciwnościami losu. Poznaje również wielu przyjaciół którzy tak jak ona wyruszyli szlakiem i dopingowali ją w jej postanowieniu. Książka pokazuję, że niemożliwe jest możliwe, a własne słabości można pokonać przy odrobinie silnej woli.
Podczas wędrówki okazuje się, że jest kompletnie nieprzygotowana do wyprawy. W za ciasnych butach i z za ciężkim plecakiem wyrusza w świat. Poradniki które czytała nie zawsze pomagały jej wyjść z trudnej sytuacji. Nie będę zdradzać więcej szczegółów. Sami zasięgnijcie po lekturę. Uwierzcie, że warto.

Choć Cheryl wydawała mi się momentami zdrowo kopnięta, stanowi dla mnie motywację. Raczej nie do pokona kilku tysięcy kilometrów, ale do walki z przeciwnościami i upartemu dążeniu do celu. Chciałabym być tak silna jak ona i nie mam tu na myśli siły fizycznej. Sama borykam się w swoim życiu z różnymi problemami, ale czy byłabym w stanie spakować plecak i ruszyć w samotną podróż mierzącą niewyobrażalną ilość kilometrów?
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

doskonały prezent pod choinkę

Ocena:
Autor:
Data:
Książka opowiada o kobiecie, która wybiera się na szlak PCT zmaga się ze szlakiem, z naturą, wspominając swoje dotychczasowe życie, jakby je rozliczając. Książka o dążeniu do celu, o wytrwałości, sile , i o wielkiej przygodzie. Książka na długo pozostająca w pamięci.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena