Koszyk 0
Opis:
To nie jest zwykła książka. To nie jest zwykły dziennik. To „Dziennik przyjaciółek”! Twórz, niszcz i działaj razem z nią! Niezastąpiona publikacja dla wszystkich dziewcząt, które radość z prowadzenia kreatywnego dziennika chcą dzielić z najbliższą przyjaciółką. Jest to dziennik "dwustronny" -  będą mogły prowadzić dwie osoby, każ ... da z innej strony. Podwójny dziennik, podwójna radość! Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Septem
 • miękka
Mniej Więcej
 • Ewa Jarocka, Sebastian Kuffel
 • 2015
 • 240
 • 205
 • 142
 • 97883283-1840-3
 • 9788328318403
 • ZCTDJ
 • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Dziennik przyjaciółek

Ocena:
Autor:
Data:
Na pewno każdy z Was widział książkę „Zniszcz ten dziennik”. Dziennik przyjaciółek jest do niego podobny, lecz mimo wszystko inny.
Osobiście nie lubię niszczyć książek, tak jak to było w zniszcz ten dziennik, że na każdy dzień wyznaczone było inne zadanie, niszczenie kartek, lub całej książki. Otóż dziennik przyjaciółek również ma na każdy dzień inne zadanie, lecz na pewno nie jest to niszczenie książki. Trzeba w środku coś napisać, namalować albo zagrać z przyjaciółką w kółko i krzyżyk ...
Co jest inne i oryginalne, to na pewno to, że jest to dziennik dwustronny. Jedna połowa należy do jednej przyjaciółki, a druga do drugiej przyjaciółki. Niektóre zadania oczywiście są takie same, lecz tak naprawdę większość się od siebie różni. To może być niezła zabawa, móc podarować sobie taki prezent, bo jak jest napisane już a okładce, na dziennik dwie przyjaciółki mają się złożyć.
Jedna książka, a własność dwóch dziewcząt…
Wykonanie bardzo ładne, z jednej strony okładka w kolorze białym, a z drugiej strony w kolorze czarnym. Trzeba przyznać, że pomysłowe.
Wydaje mi się też, że może uczyć dzielenia się z drugą osobą, a ponadto systematyczności, bo trzeba dziennik wypełniać codziennie a nie raz na jakiś czas.
Może to być także propozycja dla osób, które zbytnio nie lubią czytać. Może właśnie tak przekonacie się, że książki nie gryzą, lecz mogą być ciekawe i wciągające.
Komu polecam: koniecznie muszą to być przyjaciółki, dziewczyny w wieku szkoły podstawowej lub nastolatki.
Moja ocena: 9/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Patrycja

Ocena:
Autor:
Data:
Osobiście nie przepadam za tego typu książką, ale ta została zakupiona dla córki i Jej przyjaciółki. Dziewczynki bardzo zadowolone. Polecają jako wspólną zabawę :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena