Koszyk 0
Opis:
Aśka rozpoczyna naukę w gimnazjum i jest jeszcze bardziej zakręcona niż dotychczas. Nowa szkoła, nowi znajomi i nowe zagadki, które nieustannie zajmują jej głowę: kto zostawia pogróżki w szkolnej szafce? Dlaczego Ludwika i Szymon wciąż się kłócą? Jaką tajemnicę skrywa Groszek? Czemu na apelu pojawia się policja? I najważniejsza: którego z trzech chłopaków wybrać? Piąta część zapisków zakręconej nastolatki to pasjonująca lektura!
 • Skrzat
 • miękka
Mniej Więcej
 • Renata Opala
 • 2013
 • 168
 • 185
 • 140
 • 978-83-7437-942-7
 • 9788374379427
 • ZB0VI
 • 14-16 lat

Recenzje czytelników

dziennik zakręconej nastolatki

Ocena:
Autor:
Data:
„Dzienniczek zakręconej nastolatki” to cykl książek dla nastolatek. Krótkie relacje z każdego dnia pozwolą młodym czytelnikom odnaleźć w książkowym świecie to, co jest im bliskie, czyli szkolne problemy, obserwacje siebie oraz swojej grupki. Całość pisana jest z perspektywy nastolatki, która chce się podzielić ze swoim dziennikiem najważniejszymi wydarzeniami z każdego dnia, ale jeszcze ma małe problemy z polszczyzną (zdarzają się błędy ... słownictwo dość ubogie) i czasami popełnia małe błędy merytoryczne, ale przecież takie niewielkie niedociągnięcia dla nastolatków nie są aż tak istotne. Książka może być dla nich inspiracją do pisania własnego dziennika, pamiętnika czy bloga, na którym będą dzielić się z innymi swoimi troskami i radościami oraz szlifować język.
W książce nie znajdziemy akcji konkretnie ukierunkowanej. Jest ona po prostu wycinkami z pewnego okresu w życiu dorastającej dziewczyny, która świat bierze bardzo poważnie, a małe problemy urastają do szczytów nie do zdobycia. Nie zabraknie tu i walki o własną prywatność oraz potrzeby akceptacji przez grupę oraz pierwszych miłosnych ekscytacji, co u nastolatków jest bardzo typowe.
„Dzienniczek zakręconej nastolatki” to książka dla nastolatków do piętnastego roku życia. Starsi czytelnicy będą się przy niej nudzić, ale pozwoli im ona spojrzeć na świat dorastających dzieci z innej perspektywy. Książkę czyta się niesamowicie szybko, przez co powinna zachęcić młodych czytelników do czytania.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena