Koszyk 0
Opis:
Kategorie:
Mniej Więcej
  • Hubert Kemoun
  • 2000
  • 1
  • Seria Dreszczowców
  • 83-7162-618-5
  • 9788371626180
  • E1168

Recenzje czytelników

dobry kryminał

Ocena:
Autor:
Data:
W ramach relaksu przeczytałam taką krótką książeczkę. Jest to kryminał, ale bardziej dla młodzieży. Ja jednak nie widzę problemu, by dorośli też czytali takie książki. Czasem taka lżejsza lektura jak najbardziej wskazana.
W nocy do magazynu włamuje się Grzesiek, gimnazjalista, który szuka łatwego zarobku na kradzieży sprzętu elektronicznego. Przypadkiem odkrywa wejście do podziemi, gdzie znajdują się filmy z pornografią dziecięcą. Gdy słyszy kroki na górze ... szybko kopiuje dane z komputera na dyskietki i ucieka. Niestety zostaje zauważony i właściwie od początku pościgu mordercy wiedzą, gdzie się ukrywa.
Piotr, kolega Grześka z klasy, jest bardzo zauroczony Szarlottą. Jest nieśmiały i nie potrafi wyznać jej miłości. Kiedy nadaje się taka sposobność, ona opowiada o tarapatach w jakie wpadł Grzesiek i że jest jego dziewczyną już od dłuższego czasu. Pojawia się rozczarowanie, ale pomoc najlepszemu koledze staje się priorytetem.
Całą sprawę prowadzi Inspektor z miejscowej policji. Zastanawiające jest dlaczego aż tak bardzo naciska na Piotrka, by uzyskać informacje o Grześku. Jak cała sprawa się zakończy? Kto jest mordercą i dlaczego tak bardzo chce odzyskać dyskietki z danymi?
Podobało mi się w jaki sposób dzieci poradziły sobie z całą sytuacją. Pokazały innym, że pedofile i mordercy nie powinni żyć na wolności zwłaszcza, że pracują na odpowiedzialnych stanowiskach. Polecam zatem, to lekka lektura na jeden wieczór i czytało się bardzo szybko z uwagi na zamieszczone ilustracje, co dodatkowo wzbogaca książkę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena