Koszyk 0
Opis:
Nieraz naprawdę trzeba się postarać, aby zasłużyć na tytuł najbardziej niezwykłego i niesfornego zwierzaka na świecie… Dla Cukierka, bohatera „Dziękuję ci, Cukierku!”, to jednak nic trudnego. Wyjątkowe kocisko powraca w szóstej części swoich przygód, by razem z Tradycją, Maćkiem, Marcelem oraz tatą i mamą dostarczyć Czytelnikom kolejnych powodów do śmiechu ... Z jakiego powodu odwiedzający rodzinę św. Mikołaj jest spięty i przez to niezwykle podejrzany? Jak podać lekarstwo cierpiącym na katar kotom i dlaczego potrzebne są do tego dywan i okulary narciarskie? Dlaczego czasem, żeby pomóc przyjacielowi, trzeba poudawać… owcę? Kim naprawdę jest superbohateri co trzeba zrobić, by nim zostać? Kto ukradł rybki z oczka wodnego w ogródku sąsiada i co musi wyjaśnić inspektor Pazur?  Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Waldemar Cichoń
  • 2016
  • 1
  • 72
  • 222
  • 160
  • *, 9788363579-76-0
  • 9788363579760
  • ZDAPF
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Świetna Książka

Ocena:
Data:
Dziękuję Ci, Cukierku! to już szósta część przygód sympatycznego kociaka, która wyszła spod pióra Waldemara Cichonia.

Przygody Cukierka to pogodna, wesoła i napisana odrobinę z przymrużeniem oka historia sympatycznego sierściucha, która przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom.


Przygody Cukierka, rodziny, która się nim opiekuje oraz ich przyjaciół i znajomych podzielone są na krótkie opowiadania. Każde z nich ma swój temat przewodni ... Nie będę Wam zdradzać wiele z fabuły, ale powiem tylko, że ich treść jest dostosowana do wieku dziecka. Jak dla mnie ta część jest idealna dla dzieci powyżej sześciu lat. Poprzednie części przygód kota i domowników można czytać już przedszkolakom.

Z tej części przygód Cukierka dzieci dowiedzą się dlaczego trzeba czasami zamienić się w owcę, jak koty znoszą choroby oraz dlaczego Święty Mikołaj zachowuje się dziwnie. Będzie radośnie, pomysłowo i z morałem. Autor w swoich książkach, w inteligentny sposób, ukrywa tak ważne treści jak nauka systematyczności, porządku, czy empatii.

Nierozłączne z treścią są ilustracje, idealnie oddające ducha, tej przezabawnej książki.

Gorąco polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena