Koszyk 0
Opis:
Na pewno go znacie ! Antoni Huczyński, czyli Dziarski Dziadek, to prawdziwy fenomen. Filmy, na których pokazywał swoje codzienne ćwiczenia i domową krioterapię w beczce z lodowatą wodą, obejrzały miliony Polaków. Dowiódł w nich, że nawet po dziewięćdziesiątce można być zdrowym, sprawnym i szczęśliwym. Ta książka powstała z chęci dzielenia się moją własną, wypracowaną przez lata receptą na długowieczność. Wierzę, że i Tobie pomoże. Razem ze mną zmień złe nawyki żywieniowe, ćwicz ... pokonaj choroby i na nowo rozkochaj się w życiu - mówi Dziarski Dziadek. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Agora
 • miękka
Mniej Więcej
 • Antoni Huczyński
 • 2014
 • 0
 • 222
 • 235
 • 165
 • *, 97883-26813696
 • 9788326813696
 • ZBNBJ

Recenzje czytelników

Tombak i dziadek.

Ocena:
Autor:
Data:
Jestem kobietą dlatego czytam każdą książkę o sposobach aby cieszyć się życiem jak najdłużej. Tombak czy Dziarski Dziadek :D każdy ma coś do powiedzenia.
Czy ta recenzja była przydatna?

"Jesli leżysz-wstań.Jeśli stoisz-idź.Jeśli idziesz biegnij(...)"

Ocena:
Autor:
Data:
Książkę kupiłam na znak poparcia dla idei, które propaguje Pan Antoni, czyli tytułowy Dziarski Dziadek. Nie spodziewałam się znaleźć w niej wielkich/odkrywczych informacji- a to tylko dlatego, że od wielu lat sama jestem propagatorem zdrowego stylu życia.
Stwierdzam, że książka jest bardzo przyjemna. Idealna na prezent dla seniora. Opisane przykładowe zestawy ćwiczeń i jadłospis tytułowego seniora powinny skłonić do refleksji nad higieną naszego życia codziennego ... Powiem więcej- powinny zawstydzić wszystkich tych, którzy żyją by jeść, a nie odwrotnie-jedzą by żyć.
Dla wszystkich tych, którzy chcą przejść metamorfozę z odwiecznego malkontenta do entuzjastycznego człowieka. Są zdeterminowani by porzucić niezdrową rutynę i odkrywać na nowo radość z życia.
"Jeśli leżysz- wstań. Jeśli stoisz- idź.Jeśli idziesz- biegnij"- pod tymi słowami podpisuję się dwoma rękami. Do dzieła!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena