Koszyk 0
Opis:
Projekcja astralna to technika, dzięki której twoja dusza może odkrywać świat w czasie, gdy twoje ciało odpoczywa. Jeśli kiedykolwiek chciałeś tego spróbować i pragniesz stać się jednym z turystów astralnych, sięgnij po ten przewodnik. Dynamika astralna nauczy cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pomyślnie podróżować poza ciałem. Odkryje przed tobą fizyką ... w niefizycznym świecie i dostarczy przydatnych wskazówek o metodach, jak wyjść z ciała, poruszać się w płaszczyźnie astralnej oraz wrócić bezpiecznie do swojego ciała z ekscytującymi wspomnieniami. Książka spisana prostym, zrozumiałym dla każdego językiem, skierowana jest zarówno dla osób doświadczonych w zakresie projekcji astralnych, całkowitych nowicjuszy, czystych teoretyków, jak i sceptyków. Możesz więcej niż twoje ciało jest w stanie zrobić! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Robert Bruce
  • 2015
  • 1
  • 422
  • 206
  • 147
  • 978-83-64645-50-1
  • 9788364645501
  • ZCQ1O

Recenzje czytelników

Najlepsza książka o OBE

Ocena:
Autor:
Data:
W całym swoim życiu spotkałam się już z wieloma książkami na temat OBE, czyli Out of Body Experience. Jest to zjawisko polegające na opuszczeniu ciała fizycznego i przeniesienia się na poziom astralny. Nie da się ukryć, że wiele z tych publikacji było do siebie bardzo podobnych, co nie zawsze wywoływało we mnie pozytywne odczucia. Inaczej sprawa wygląda w przypadku książki Roberta Bruce’a, „Dynamika astralna”.

Sięgając po tę pozycję byłam nieco przerażona ... bowiem liczy ona sobie ponad 400 stron. Do tej pory wszystkie książki osadzone w tej tematyce, z którymi się spotykałam, liczyły sobie plus/minus 200 stron, były dosyć krótkie i za dużo nowego nie wnosiły. Z drugiej jednak strony pojawiła się u mnie spora ciekawość dotycząca tego, co znajdę w tej książce. Liczyłam na zupełnie nowe, innowacyjne podejście do tematu, a również na konkretne i wyczerpujące informacje dotyczące zjawiska projekcji astralnej, i nie zawiodłam się, bowiem Robert Bruce jest naprawdę wielkim znawcą tego tematu! Posiada również nie lada doświadczenie i nie boi się opisywać swoich przygód na planie astralnym, dzięki czemu czytelnik może z łatwością zrozumieć przytaczaną przez niego teorię. Wiecie jak to jest, „na przykładzie zawsze łatwiej”.

W pierwszym rozdziale autor w wyczerpujący sposób wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z dynamiką astralną, takie jak duplikat projekcyjny, rozszczepienie umysłu czy wzrok astralny. Zapoznanie się z nimi jest niezbędne do tego, aby zrozumieć dalsze informacje zawartej w kolejnych rozdziałach. W publikacji dotyczącej OBE nie mogło zabraknąć wiedzy dotyczącej przepływu energii, głównych punktów energetycznych w ciele zwanych czakrami oraz medytacji. Głęboka relaksacja i wyciszenie umysłu są prawdopodobnie najważniejszymi elementami koniecznymi do wyjścia z ciała, ale nie można również zapomnieć o zachowaniu świadomości. Rzeczy na pozór proste, a jednak sprawiające sporo problemów podczas praktyki.

Robert Bruce przedstawił całe mnóstwo ćwiczeń, które mają na celu przygotowanie człowieka do wyjścia z ciała i doświadczenia projekcji astralnej. Mogą się one wydać bezcelowe i infantylne, przez co wiele osób postanowi je zlekceważyć i już w tym momencie popełni ogromny błąd. Nie od razu Rzym zbudowano! Tutaj jest tak samo… metodą małych kroczków dochodzimy do czegoś większego, a takie krótkie ćwiczenia bywają naprawdę pomocne. Oczywiście w dalszej części książki otrzymujemy spis konkretnych technik osiągania OBE, w tym słynna metoda liny projekcyjnej. Robert Bruce zwraca również uwagę na różnice pomiędzy wyrazistymi snami a OBE, a także wyróżnia pojęcie WILD – wyrazistego snu wywołanego przebudzeniem, które często jest mylone z prawdziwym OBE.

Nie brakuje tutaj również przedstawienia sposobów na walkę ze strachem stanowiącym jedną z podstawowych blokad uniemożliwiających osiągnięcie projekcji astralnej. Ciekawe informacje pojawiają się również w rozdziale o Kronikach Akaszy oraz o dziwnych zjawiskach astralnych. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z pojęciem wiatru astralnego, a Robert Bruce przedstawił to zjawisko w bardzo przystępny sposób. Zaspokojona zostaje również nasza ciekawość dotycząca różnych płaszczyzn astralnych, istot, które możemy napotkać na swojej drodze oraz poziomów wyższych wymiarów. Całość napisana jest bardzo przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem.

„Dynamika astralna” to istne kompendium wiedzy na temat OBE i prawdopodobnie najlepsza książka dotycząca tej tematyki, jaką do tej pory czytałam. To istna skarbnica wiedzy, która zaspokaja ciekawość czytelnika we wszystkich aspektach, wyjaśnia wiele zjawisk, z jakimi może się on spotkać podczas doświadczeń poza ciałem, prezentuje całe mnóstwo przygotowujących ćwiczeń i konkretnych technik osiągania OBE. Całości dopełniają ilustracje oraz przykłady z życia samego autora. Ta książka idealnie spełnia rolę podręcznika, bez którego nie obejdzie się każdy, kto ma ochotę doświadczyć czegoś niesamowitego, co oferuje tylko i wyłącznie zjawisko OBE.

www.bookeaterreality.blogpost.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena