Koszyk 0
Opis:
Zbiór testów "Dwustopniowe testy z języka angielskiego + dodatek: test z business English", jak sam tytuł sugeruje, uwzględnia dwa stopnie zaawansowania w nauce języka angielskiego: stopień I odpowiada poziomom Rady Europy: A2 i B1 oraz poziomowi podstawowemu na maturze, natomiast stopień II odpowiada poziomom Rady Europy: B2 i C1, poziomowi rozszerzonemu na maturze oraz poziomom FCE i CAE.
Mniej Więcej
  • Janusz Siuda
  • 2010
  • 150
  • 207
  • 145
  • 978-83-901418-31
  • 9788390141831
  • ZA0R8

Recenzje czytelników

„Dwustopniowe testy z języka angielskiego” autorstwa Janusza Siuda

Ocena:
Autor:
Data:
„Dwustopniowe testy z języka angielskiego” autorstwa Janusza Siuda zawiera ćwiczenia gramatyczne i leksykalne Pierwszy poziom zaawansowania sugeruje poziomie Rady Europejskiej: A2 i B1 oraz drugi poziom zaawansowania B2 i C1.
Zbiór ćwiczeń skierowany jest do osób uczących się języka angielskiego w szkole jak i przygotowujących się do matury jak i testów językowych FCE i CAE.
Książeczka zawiera 9 rodzajów testów, które sprawdzają wiedzę z gramatyki i znajomości słownictwa ... Na końcu znajduje się również dodatek w postaci testów- Business English przeznaczony dla studentów na kierunkach ekonomicznych, osób na kursach biznesowych oraz dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu biznesu.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena