Koszyk 0
Opis:
Doskonała gra imprezowa, w której liczy się spostrzegawczość i refleks. Na stole znajduje się 5 przedmiotów w 5 kolorach. Gracze szybko wykładają kolejne karty, z których każda przedstawia dwa z tych przedmiotów, ale niekoniecznie we właściwym kolorze. W zależności od sytuacji, gracze muszą jak najszybciej złapać właściwy przedmiot. Najszybszy gracz zdobywa kartę. Za pomyłkę trzeba zapłacić - oddać jedną ze wcześniej zdobytych kart. Wygrywa osoba, która zgromadzi najwięcej kart ... "Duuuszki" to gra dynamiczna, "wykręcająca" szare komórki, a jednocześnie wzbudzająca salwy śmiechu i zapewniająca doskonałą zabawę. Dzięki temu stała się wielkim bestsellerem światowego rynku gier planszowych. Wiek: 8+ Liczba graczy: 2-8 Czas gry: 20 minut. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 200
  • 200
  • 5908215004668
  • ZBGKJ
  • 7-10 lat, 10-13 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Buuuuu

Ocena:
Autor:
Data:
DUUUSZKI kuszą już samą nazwą i zabawną grafiką na pudełku. W środku znajduje się zaledwie kilka elementów, co początkowo mnie dziwiło. W zestawie znajduje się 60 kart i 5 drewnianych figurek przedstawiających białego duszka, zieloną butelkę, czerwony fotel, niebieską książkę i szarą myszkę. Kolory przedmiotów są istotne, bo to nimi powiązane są ilustracje na kartach. W skrócie chodzi o to, żeby jak najszybciej złapać właściwy przedmiot, zgodny z tym co przedstawia karta. Wygrywa ten ... kto zgranie jak najwięcej kart. Gra posiada również trudniejszy wariant, który dotyczy tylko kart, na których znajduje się rysunek książki (wersja dla moli książkowych).

DUUUSZKI spodobają się przede wszystkim starszym dzieciom (tym powyżej 8 lat) i młodzieży. Do zabawy niezbędny jest refleks i poczucie humoru, bo w trakcie gry za popełnione błędy trzeba oddawać zgromadzone karty, a jak wiadomo taka opcja nie każdemu się podoba. W grę może grać nawet 8 osób na raz, a emocje jej towarzyszące zapewnią doskonałą rozrywkę wszystkim uczestnikom niejednego kinderbalu.

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Doskonała gra na refleks i spostrzegawczość

Ocena:
Autor:
Data:
Doskonała gra na refleks i spostrzegawczość nawet już dla 6-latka. Łatwa i przyjemna dla całej rodziny.polecam serdecznie.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena