Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

24,73 zł

29,90 zł

Oszczędzasz: 5,17 zł
(17%)

Chwilowo niedostępne

Specjalnie z okazji jubileuszu dla wszystkich, którzy czują niedosyt po przeczytaniu książek L.M. Montgomery i chcą dowiedzieć się o rudowłosej Ani czegoś więcej, mamy niespodziankę - Drogę do Zielonego Wzgórza! – napisaną przez Budge Wilson-uznaną autorkę książek dla młodzieży. Jest to barwna opowieść o losach Ani od momentu narodzin do dnia, w którym trafiła na Zielone Wzgórze. Wyzwanie polegało nie tylko na stworzeniu interesującej i przekonującej historii, ale przede wszystkim na zachowaniu klimatu książek Montgomery. Zadeklarowanym wielbicielom Ani pomysł dopisywania nowych przygód może wydawać się karkołomny i jak mówi sama autorka: „niektórzy czytelnicy rozerwą mnie na

strzępy”, jednak kanadyjskie pisma opiniotwórcze okrzyknęły powieść Wilson niezwykle ciekawym dopełnieniem oryginalnego cyklu powieściowego. Pozytywne recenzje i entuzjastyczne wypowiedzi czytelników, a także ogromny międzynarodowy sukces powieści świadczą, że Budge Wilson doskonale się wywiązała ze swojego zadania.

Autorką polskiego przekładu książki jest Agnieszka Kuc, wcześniej tłumaczka cyklu powieści o Ani.

Historia pełna głębokich przemyśleń, przekonująco i ciekawie opowiedziana. L.M. Montgomery z pewnością byłaby zadowolona.

"Washington Post"

Wilson mistrzowsko oddała charakter słynnego rudzielca wymyślonego przez L.M. Montgomery.

"Library Journal"

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Droga do Zielonego Wzgórza
Autor Budge Wilson
Wydawnictwo Wydawnictwo Literackie
Oprawa miękka
Rok wydania 2009
Numer wydania 1
Liczba stron 448
Długość [mm] 207
Szerokość [mm] 143
ISBN 9788308043080
EAN 9788308043080
Indeks W9071

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Droga do Zielonego Wzgórza