Koszyk 0
Opis:
Dwadzieścia trzy lata temu Anna North przeżyła koszmar. Szaleniec, który ją porwał, przesłał żądanie okupu z obciętym palcem. Wtedy całe Hollywood śledziło sprawę porwania córki gwiazdy filmowej. Teraz Anna mieszka w Nowym Orleanie i powoli zdobywa uznanie jako autorka mrocznych thrillerów. Próbuje zapomnieć o traumie z przeszłości, niestety bezskutecznie. Dawny prześladowca odnajduje ją i powoli osacza. Policja jest bezradna, każdy podjęty trop prowadzi na manowce. Koszmar powraca...
Mniej Więcej
  • Erica Spindler
  • 2012
  • 492
  • 200
  • 125
  • 978-83-238-9178-9
  • 9788323891789
  • ZAP1I

Recenzje czytelników

Niezwykła jak zawsze

Ocena:
Autor:
Data:
Anna North wiedzie życie pisarki książek sensacyjnych, otoczona przyjaciółmi. Nikt się nie spodziewa, gdy wychodzi sekret jej dzieciństwa. Dwadzieścia trzy lata temu została uprowadzona wraz z przyjacielem Timmy' m. Szaleniec, który ich porwał zabił małego kolegę Anny, a dla samej dziewczynki uciął mały palec u ręki. Teraz po latach próby zapomnienia o koszmarze, on powraca. W mieście giną kobiety o wyglądzie Anny,a sama ona zostaje kilka razy napadnięta. Czyżby to naprawdę powrócił Kent ... To próbuje sprawdzić policja wraz z przystojnym policjantem Malone.


Sięgając po książkę pani Erici Spindler wiedziałam czego mogę się spodziewać. Zagadki kryminalnej, która będzie z każdej strony otoczona pytaniami, wciągającej dla czytelnika od samego początku do samego końca. Taką też tu znalazłam, jak też w każdej książce Spindler, którą miałam już okazję przeczytać. Kiedy tylko na horyzoncie pojawił się komisarz Malone było wiadomo, że między nimi zaiskrzy. Choć szczerze mówiąc spodziewałam się, że ten wątek będzie bardziej rozwinięty, jak to bywa w przypadku takich książek. Jednak on tylko grzecznie się wkrada i nie zasłania myśli o tym, kto jest sprawdzą zabójstw oraz niepokoi Annę.

Od książki ,,Dotyk strachu" dostałam niesamowitą historię kryminalną, od której nie mogłam przez długi czas odgonić myśli. Autorka umiejętnie kierowała przypuszczenia czytelnika ciągle to w nową stronę. A to może przyjaciel, który tak dba o nią, może osoba, która niedawno pojawiła się w życiu Anny,a może jednak człowiek, który jest powiązany z listami, które Anna otrzymywała. W książce mamy tak ciągle, więc zakończenie będzie wielką ulgą, że w końcu znamy prawdę, jak też w swoim rodzaju ciekawym zaskoczeniem.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Erica Spindler w najlepszej formie, rewelacyjny thriller.

Ocena:
Autor:
Data:
Czego należy oczekiwać po lekturze thrillerów? Przede wszystkim zawrotnej akcji, która trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać się od lektury choćby na chwilę i jednej wielkiej niewiadomej, jaką jest prześladujący ofiarę sprawca, na ogół mniej lub bardziej psychopatyczny.
Dotyk strachu to wszystko posiada, a nawet więcej. Na uznanie zasługuje doskonale skonstruowana intryga, która towarzyszy nam przez cały czas lektury ... Napięcie i poczucie zagrożenia zdają się otaczać bohaterkę ze wszystkich stron.
Ogromnym atutem książki są także bardzo ciekawie zarysowani bohaterowie (z jednej strony stłamszona, ogarnięta coraz większym przerażeniem kobieta, a z drugiej strony nieuchwytny wariat-prześladowca), ciągłe zwroty akcji i bezustanne napięcie. To wszystko sprawia, że ciężko odgadnąć, kto jest tym złym, a kto dobrym.
Do tego autorka dodała wątek romansowy, a w zasadzie uczuciowy, który (nie obawiajcie się) nic a nic nie przeszkadza w śledzeniu zabójczej wręcz intrygi zbrodniarza, który prześladuje Annę.
Gorąco polecam Dotyk strachu wszystkim fanom kryminałów, thrillerów i po prostu dobrej książki. Na pewno się nie zawiedziecie. To Erica Spindler w najlepszym wydaniu. W autorce cenię najbardziej to, że mimo posiadania w dorobku wielu tytułów, nadal trzyma wysoki poziom, nie spoczywa na laurach, po jej książkach można niezmiennie spodziewać się doskonałej i wysokiej klasy lektury.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena