Koszyk 0
Opis:
Cztery pierwsze części bestsellerowej serii o Crossie w pakiecie! Dotyk CrossaPłomień CrossaWyznanie CrossaWybór CrossaDotyk CrossaGideon Cross pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciał ... o broniły się, ale on z łatwością je posiadł.Gideon czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia.Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.Płomień CrossaCzy dwoje życiowych rozbitków zasługuje na miłość?Gideon Cross. Piękny i doskonały na zewnątrz, zraniony i pokaleczony w środku. Pokazał mi, czym jest prawdziwa rozkosz. Nie mogłam mu się oprzeć. Nie chciałam. Był moim nałogiem, moim największym pragnieniem. Był mój...Liczyły się tylko te chwile, gdy niezaspokojony głód i desperacka miłość prowadziły nas do szaleństwa.Wyznanie CrossaJak wiele można zaryzykować w imię pożądliwej, szaleńczej miłości?Czy trudna przeszłość Evy i Gideona stanie na przeszkodzie do ich szczęścia?Gideon Cross. Na samo wspomnienie jego imienia moje ciało ogarniały fale pożądania i tęsknoty. Od chwili gdy go zobaczyłam, gdy po raz pierwszy zajrzałam poza oszałamiającą, nieziemsko piękną powierzchowność i dostrzegłam kryjącego się pod nią mrocznego, niebezpiecznego mężczyznę, poczułam nieodparte przyciąganie, jakbym odnalazła drugą połowę samej siebie. Potrzebowałam go jak bicia własnego serca, a on wystawił się na ogromne niebezpieczeństwo, zaryzykował dla mnie wszystko.Wybór Crossa"Gideon nazywa mnie swoim aniołkiem, ale to przecież on jest cudem w moim życiu. Mój zraniony wojownik, gotów pokonać dręczące mnie demony, podczas gdy sam ucieka przed własnymi. Przyrzeczenie, które sobie złożyliśmy, powinno nas połączyć mocniej niż więzy cielesne, lecz otworzyło stare rany, odsłoniło ból i niepewność. Obudziło naszych zaciekłych wrogów. Czułam, że Gideon mi się wymyka, a moje najskrytsze lęki stają się rzeczywistością. Nie jestem pewna, czy sprostam wymaganiom tej miłości. ?W radość naszego życia wtargnął mrok przeszłości Gideona, zagrażając wszystkiemu, na co tak ciężko pracowaliśmy. Musieliśmy dokonać trudnego wyboru: pomiędzy bezpiecznym życiem, jakie wiedliśmy, nie będąc razem, a walką o przyszłość, która nagle zaczęła się jawić jako niemożliwe do spełnienia marzenie... Cały świat ogarnęła gorączka Crossa. Gideon i Eva – dwoje kochanków w ogniu niezaspokojonego pożądania. Gideon Cross. Od chwili, gdy go zobaczyłam – pięknego, mrocznego, wręcz niebezpiecznego mężczyznę – poczułam nieodparte przyciąganie. Pragnęłam jego dotyku jak powietrza, potrzebowałam go jak bicia własnego serca. Nie mogłam mu się oprzeć. Nie chciałam. Był moim najskrytszym nałogiem. A on zaryzykował dla mnie wszystko. Nawet jeżeli to miało go zniszczyć. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sylvia Day
  • 2015
  • 1610
  • 198
  • 127
  • 112
  • *, 9788380320-28-4
  • 9788380320284
  • ZCJ1R

Recenzje czytelników

super

Ocena:
Autor:
Data:
Cala seria znakomita tylko, że to nie koniec, 5 cześć jeszcze nas czeka. Jeżeli komuś się wydaje, że to zwykle romansidło to... jest w błędzie. Trochę kryminału, trauma,trudna miłość, zaborczość i cala gama przeróżnych uczuć, no i sex.
Ale to są książki dla tych co lubia tego typu literature, bo ci co nie lubia danego gatunka zawsze bedą krytycznie nastawieni.
Tak jak ja nie lubię fantastyki, więc jej nie czytam bo byłam bym nie obiektywna.
Czy ta recenzja była przydatna?

Może być

Ocena:
Autor:
Data:
Pierwszą powieścią u mnie była trylogia Greya , którą przeczytałam jednym tchem,zachwycona tą książką zabrałam się za Crossa i tu małe rozczarowanie,jakby Eva i Gideon byli kopią Anastasi i Christiana,strasznie dużo podobieństw jak dla mnie dużo za dużo .Z kolejnymi tomami zaciera się ten obraz,książka wciąga dobrze się ją czyta.Czekam na 5 tom, bo ciekawa jestem finału, aczkolwiek uważam że w 4 powinno się wszystko wyjaśnić .
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena