Koszyk 0
Opis:
To nie jest kolejna książka o perwersjach, które chciałabyś powtórzyć w zaciszu własnej sypialni. To książka o tym, czego na pewno nie chcesz doświadczyć. Bezwzględnie penetruje najciemniejsze zakamarki ludzkiej psychiki i stawia pytania o granicę między nienawiścią a oddaniem, między oprawcą a ofiarą. Caleb, człowiek o tragicznej przeszłości, która pozbawił ... a go ludzkich odruchów, uprowadza osiemnastoletnią Livvie i szkoli ją na seksualną niewolnicę. Ma stać się narzędziem zemsty, która pozwoli Calebowi rozliczyć się z przeszłością. Mężczyzna rozpoczyna tresurę Livvie, a ona, wciągnięta w niebezpieczną grę, całkowicie podporządkowuje się swojemu oprawcy. Caleb nie przewidział jednak, że między nim a dziewczyną pojawi się uczucie. Czy jednak relacja zrodzona z przemocy ma szansę przetrwać? Silna dawka emocji i szokujące sceny zabiorą Cię w świat mrocznej erotyki. Gęsta atmosfera powieści odurza i na długo pozostaje w pamięci. Pierwszy tom trylogii. Kolejne w przygotowaniu. Ostrzegamy: lektura niewskazana dla osób o słabych nerwach.  Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • C.J Roberts
  • 2015
  • 328
  • 205
  • 135
  • 978837976-233-0
  • 9788379762330
  • ZCQR2

Recenzje czytelników

O mrocznym erotyku...

Ocena:
Autor:
Data:
Olivia stara się wtopić w tłum. Jest piękna i ma ponętne kształty, jednak ukrywa je pod workowatymi ubraniami. Stara się przemykać jak cień, wsiąść do autobusu i odjechać do szkoły. Tam pozwala sobie na nieco luzu, staje się zwykłą nastolatką, ale jej życie jest szare i smutne. Pewnego dnia chcąc uciec przed człowiekiem, który zdaje się być niebezpieczny i zainteresowany nią, rzuca się na szyję pewnemu nieznajomemu. Ten przyjmuje rolę wybawiciela ... oczarowuje dziewczynę i rozgaszcza się w jej fantazjach. Świat jednak nie jest taki prosty. Książę, który ratuje ją z opresji okazuje się być tym, który krótko po wspomnianym zdarzeniu doprowadza do porwania Livvie. Caleb ma plan przemienienia jej w seksualną niewolnicę, która umożliwi mu zemstę, rozliczenie się z przeszłością i zapewni start w nowe życie. Zaczyna się gra, której dziewczyna nie rozumie i która napawa ją lękiem.

Brutalność, seks, ciemność, atmosfera lęku, dezorientacji i ciekawości. Autorka prowadzi czytelnika przez meandry psychiki bohaterów. Stara się ukazać, szczególnie to co dzieje się z Olivią, kobietą porwaną, wykorzystywaną, która w pewnym momencie podejrzewa siebie o syndrom sztokholmski. Bardzo długo nie wiadomo, co tutaj jest grą, a co prawdą. Można za to bez problemu śledzić, jak dziewczyna zmaga się z lękiem, poniżeniem, wstydem, bólem, rozkoszą. Jak stara się zrozumieć swoje własne reakcje, nie tylko cielesne, ale przede wszystkim psychiczne. Zaskakuje również zakończenie. Druga część historii zbiła mnie z tropu, była miłym zdziwieniem i rozbudziła moją ciekawość.

To jednak nie lektura dla każdego, szczególnie zaś nie dla młodych czytelników ze względu na brutalność scen i mocną erotykę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dotyk ciemności

Ocena:
Autor:
Data:
Zupełnie inna niż wszystkie, wyjątkowa i bogata w emocje historia, od której nie da się oderwać. Mroczna i przerażająca a jednocześnie wciągająca do swojego wnętrza jak najgorszy narkotyk. C.J. Roberts burzy wszystkie schematyczne mury!

"Niebezpieczeństwo. Niebezpieczeństwo. Uciekaj! Uciekaj! Umysł wrzeszczał na wszystkie mięśnie, by zmusić je do pracy."

Caleb to człowiek o tragicznej przeszłości. To co wydarzyło się dawno temu sprawiło ... że całkowicie wyłączył swoje człowieczeństwo. Bez żadnych skrupułów porywa osiemnastą Livvie i szkoli ją na seksualną niewolnicę. Za sprawą dziewczyny pragnie rozliczyć się z przeszłością. Rozpoczyna się chora gra i szkolenie, któremu dziewczyna całkowicie się poddaje i nie chce walczyć ze swoim oprawcą. Gdzie tkwi granica pomiędzy ofiarą a katem? Jak daleko jest od nienawiści do oddania?

Roberts fenomenalnie zabawiła się w rozgryzanie ludzkiej psychiki i przedstawiła wszystkie najmroczniejsze zakamarki bohaterów. Rozbroiła mnie szczerością z jaką opisywała brutalność Caleba, jego zdolność do chorych i bezlitosnych czynów oraz niebezpiecznej natury, która hipnotyzuje i przywodzi na myśl najgorsze rzeczywiste horrory. Bohater porywa, torturuje i posuwa się do okrutnych czynów a jednocześnie sprawia, że swoją postawą zakrada się do umysłu czytelnika i za nich nie chce z niej wyjść. Totalnie pokręcony, niebezpieczny i pozbawiony wewnętrznych zahamować budzi odrazę, ale i chorą fascynację, która podświadomie woła o ratunek i prosi o uwolnienie od bohatera budzącego niekłamany lęk. Autorka nie napisała książki, która ma przekraczać granice i łamać bariery jednocześnie zaspokajając ludzkie pragnienia. O nie! Ona napisała historię, której nikt nigdy nie chciałby przeżyć na własnej skórze.

Chciałabym powiedzieć, że ta książka jest okrutna, zdeformowana emocjonalnie i pozbawiona barier dobrego smaku, ale nie chcę tego mówić. Moja podświadomość krzyczy, że czas najwyższy przejrzeć na oczy i zdusić w zarodku fascynację całym tym horrorem. Ale jak uciec od przepełnionej takimi emocjami lektury? Uczucia Olivii i Caleba przedstawione są z tak zatrważającą precyzją, że wszystko to wydaje się niemal nazbyt rzeczywiste, a jednak ciągle intryguje, wciąga w swoją mroczną tajemnicę i pobudza zmysły jak mało która lektura. Fabuła odurza a gęstą atmosferę można by kroić nożem - tak właśnie wygląda świat mrocznej erotyki szokującej i budzącej strach.

"- Teraz mi powiedz, że mnie nienawidzisz.
- Nie."


To nie jest historia dla fanów erotyki. To zdecydowanie opowieść dla czytelników o mocnych nerwach - brutalna, okrutna i zupełnie inna niż wszystkie. Tylko dla osób o silnej psychice.

"Dotyk ciemności" to zmysłowa i mroczna historia od której w żadnej sposób nie da się oderwać. Zaczarowała mnie swoją subtelnością i otoczyła tajemniczym klimatem lęku, pożądania i niepewności. Tak właśnie powinien wyglądać doskonały erotyk - powietrze gęste od emocji, szokująca historia i całkowity powiew świeżości. Zapewniam Was, takiej książki jeszcze nie czytaliście i o takiej książce na pewno nie zapomnicie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena