Koszyk 0
Opis:
Kolejna część bestsellerowej serii "Pretty Little Liars"! MYŚLAŁYŚCIE, ŻE WAM ODPUSZCZĘ? PRZEZ CAŁY CZAS MAM NA WAS OKO. I MOŻE NAWET PATRZĘ NA WAS TERAZ. A. Do mediów trafia film z ostatnich wspólnych wakacji Emily, Hanny, Arii, Spencer i Ali. Wspomnienia tamtego lata wracają ze zdwojoną siłą, a tajemniczy nadawca SMS-ów zaczyna realizować swoje groźby. Sekrety czterech przyjaciółek już wyszły na jaw, teraz gra toczy się o najwyższą stawkę. A. popełnia jednak błąd. Czy to wystarczy ... by zdemaskować A.? Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Otwarte
 • miękka
Mniej Więcej
 • Sara Shepard
 • 2011
 • 1
 • 304
 • 205
 • 135
 • *, 97883-7515-1732
 • 9788375151732
 • ZABCV
 • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Świetna

Ocena:
Data:
To już trzecia część Pretty Little Liars, utrzymana na tak samo dobrym poziomie jak poprzednie książki z serii. Ale bardziej dynamiczna. A. zaczyna pokazywać, że nie żartuje, a kłopoty Ari, Spencer, Emily i Hanny stają się coraz większe. Rodziny zaczynają się od nich odwracać, trudne jest życie dziewczyn, które według swoich rodziców powinny być doskonałe. Czy dziewczyny dadzą sobie radę? Czy odkryją czego tak naprawdę chcą?

Każde z dziewczyn próbuje sobie ułożyć „bezpiecznie” życie aby A ... nie miał się do czego przyczepić, ale jest to niemożliwe, ponieważ gdy się kłamie, trudno jest wyjść z tych kłamstw obronną ręką. Dziewczyny widzą, że A. to nie jest tylko głupi żart, a poważny kłopot, przez który mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie. Ale i jemu podwinie się noga, przez co prawie zostanie zdemaskowany.

Pojawiają się nowe postacie i coraz więcej tajemnic zostaje ujawnionych. Ale też pojawia się coraz więcej zagadek, ale jedna pozostaje nadal taka sama: Czy A. to ta sama osoba, która zabiła Ali? W mieście pojawia się także seryjny morderca, który powoduje postrach.

Aria – nie jest pewna czy to z kim chce być, dobrze się dla niej skończy, raczej nie.
Emily - ukrywana tajemnica o tym jakim jest się naprawdę, może bardzo zaszkodzić.
Spencer – kolejne kłamstwo związane z siostrą, oj nie ładnie.
Hanna – przyjaciółka może okazać się twoim wrogiem.

Autorka pisze tak, że niesposób zgadnąć kto podszywa się pod A. W końcu może to być prawie każdy oprócz głównych bohaterek, bo po co miałyby niszczyć sobie życie? Czy bohaterki w końcu złączą siły?

Koniec mnie zaskoczył i to bardzo, nie oczekiwałam, że po raz kolejny będzie taki efektowny. A jednak. Jednym słowem autorka ma talent i nadal gorąco polecam tą serię, bo naprawdę warto, zresztą przekonajcie się na własnej skórze :) Jest to książka pełna akcji!

Z chęcią przeczytam kolejną część :)

Okładka jak zwykle piękna, luksusowa i elegancka, tylko zachęca do przeczytania "Doskonałych" Okładka oryginału mnie po prostu załamuje.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Doskonałe

Ocena:
Autor:
Data:
Życie czterech przyjaciółek z Rosewood zaczyna nabierać tempa, gdy na światło dzienne wychodzą bardzo niewygodne fakty. Do telewizji trafił filmik, który nagrały podczas wspólnych wakacji. Przywołał on wspomnienia tamtego lata. Emily, Hanna, Spencer i Aria w każdym widzą już szpiega - tajemniczego nadawcę coraz bardziej upokarzających SMS-ów, które przestają być tylko pogróżkami w momencie gdy A. zaczyna je spełniać, zmieniając życie w piekło ... Dziewczyny coraz bardziej się od siebie oddalają i tracą zaufanie. Przecież każda z nich mogła być nadawca wiadomości. Filmik, który ktoś pokazał mediom jest cały czas nadawany w wiadomościach. Powoduje on, że przyjaciółki zaczynają rzucać oskarżenia. Jednak A. popełnia błąd, który jedną Kłamczuchę będzie kosztował więcej niż tylko utratę popularności w szkole... Czy A. zostanie zdemaskowane?

"Doskonałe" to trzecia cześć serii Pretty Little Liars Sary Shepard. Ta część wydaje się być najlepszą z wydanych części. Jest więcej zagadek, niejasności, napięcia. Aż chce się czytać bez przerwy a oczekiwanie na następną część zdaje się być wiecznością.

POLECAM!

"MYŚLAŁYŚCIE, ŻE WAM ODPUSZCZĘ? PRZEZ CAŁY CZAS MAM WAS NA OKU. I MOŻE NAWET PATRZE NA WAS W TEJ CHWILI. - A."
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena