Koszyk 0
Opis:
Pełna zadziorności książka, która sprawi, że kobiety będą się czuły bardziej pewne siebie (...) Mężczyźni naprawdę nie lecą na kobiety miłe. Lecą na interesujące! Publishers Weekly Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to poradnik śmiały i zabawny. Sherry Argov wyjaśnia kobietom, jak z przygodnego związku stworzyć głęboki i trwały. Bez cackania się, ze szczerością i zadziornością wyjaśnia, dlaczego bycie miłą do bólu niekoniecznie sprawi, że facet będzie bardziej oddany. Albowiem kobietą ... jakiej on pragnie, jest zołza. Autorka przytacza autentyczne rozmowy z mężczyznami, którzy bez cienia skrępowania udzielają drobiazgowych odpowiedzi na takie oto pytania: * W jaki sposób mężczyźni manipulują związkiem, chcąc go utrzymać na niezobowiązującej stopie? * Czy mężczyźni świadomie sterują emocjami kobiet? * Jak ona może go przekonać, że zaangażowanie w związek było jego pomysłem? * W jaki sposób kobieta może sprowokować oświadczyny, nie mówiąc słowa o małżeństwie? Bez względu na to, czy jesteś singielką, mężatką, świeżo po rozstaniu, czy po prostu masz dość rodzinki, która radzi ci złowić męża, "bo czas leci", Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to nieodzowny poradnik, który pokaże ci, jak tryskać pewnością siebie, zdobyć jego serce i otrzymać miłość oraz szacunek, na jakie zasługujesz. "Sherry Argov namawia kobiety, by rozwijały w sobie poczucie niezależności". Playboy Sherry Argov, autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy, wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki, wydane w ponad 30 językach na wszystkich kontynentach, doczekały się wysoko ocenionej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając "Cosmopolitan", "Elle", "Glamour", "Esquire" i "People". Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sherry Argov
  • 2010
  • 0
  • 192
  • 215
  • 140
  • *, 97883-62343-058
  • 9788362343058
  • Z6700

Recenzje czytelników

Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy

Ocena:
Autor:
Data:
„Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to poradnik, który pomaga zrozumieć, dlaczego niektóre związki się nie rozwijają oraz zmienia sposób myślenia kobiety o płci męskiej. Autorka pragnie zmienić nasze nastawienie, abyśmy miały własną tożsamość i czuły się pewnie w naszym ciele. Książka ta daje nam do zrozumienia, że nie można pokazywać facetom, jak bardzo nam zależy, ponieważ odnosi to odwrotny skutek. Będąc w związku należy mieć także swoje życie oraz cele.

Autorką jest Sherry Argov ... która wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” oraz „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” zostały wydane w ponad 30 językach na wszystkich kontynentach. Publikowano je w znanych magazynach, takich jak: „Cosmopolitan”, „Glamour” i „Elle”.

W książce znajduje się 75 zasad działania w związku. Oto najciekawsze:
1.W romansie nie ma nic bardziej pociągającego dla mężczyzny niż kobieta pełna godności i dumy z tego, kim jest.
2.Kiedy kobieta stara się zbyt mocno, mężczyzna zwykle testuje, jak daleko skłonna jest się posunąć w swoich staraniach.
3.Nie ma nic cenniejszego dla mężczyzny niż coś, na co miał czekać, zapracować i o co musiał trochę powalczyć.
4.Mężczyźni lubią jasne reguły i lubią dostawać wskazówki.
5.Kiedy zachowujesz rąbek prywatności i facet musi się trochę pogłowić, gdzie jesteś, pobudzasz jego wyobraźnię. Widząc, że nie może się z tobą skontaktować, wyśle list gończy, żeby cię znaleźć.

Podoba mi się język autorki, ponieważ pisze z poczuciem humoru, krótko i na temat. Bez owijania w bawełnę opisuje każdą z zasad, podając różne przykładowe sytuacje. W książce znajduje się także rozdział w którym znajdują się odpowiedzi na takie pytania jak: „Czy dla pewnych seksualnych korzyści mężczyźni zwodzą kobiety, jakoby zależało im na związku i małżeństwie?”, „Co wskazuje na to, że kobieta marnuje swój czas?”, „Jakich tajemnic dotyczących seksu strzegą mężczyźni” itp.

Ten poradnik ma celu pomóc kobiecie stworzyć głęboki i trwały związek. Nie należy być dla mężczyzn miłą i oddaną. Facet będzie bardziej oddany, wtedy kiedy kobieta pokaże, że jest niezależna i pewna siebie. Sprawdź w jaki sposób zdobyć jego serce i szacunek na który zasługujesz.

Zachęcam do zakupu tej książki, ponieważ znajduje się w niej wiele ciekawych faktów, o których powinna wiedzieć każda kobieta. Szukasz zabawnego, napisanego z dystansem poradnika o mężczyznach? To jest właśnie to czego szukasz. „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” to idealna książka dla każdego.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Lepsza niż pierwsza część

Ocena:
Autor:
Data:
"Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" - przeczytałem z rozpędu idąc za ciosem po pierwszej pozycji. Nie ukrywam, że miałem dość sceptyczne nastawienie. Niepotrzebnie. Ta część poradnika dla Pań po prostu mi się podobała. Jednakże w moim odczuciu porady w niej zawarte spokojnie można odnieść zarówno do Pań jak i do nas. Bo jeśli w związku obie strony przestają się starać to nie wyjdzie. Tą pozycję polecam każdemu, bez względu na płeć.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena