Koszyk 0
Opis:
Tyle tu mowy o potrzebie szacunku dla samych siebie, że Aretha Franklin przybiłaby piątkę.Los Angeles Times Tytułowa zołza jest superbabką, a nie jędzą czy wrednym babsztylem. To kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi ... co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. POZNAJ 100 ZASAD ATRAKCYJNOSCI! * Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś wygraną na loterii. * Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo. * Kiedy jest ta niezaprzeczalna iskra, nie ma mowy o konkurencji. * Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu. * Związek, w którym nadmiernie się starasz, prawdopodobnie jest do niczego. * Kiedy coś jest dobre, wydaje się łatwe i nie czujesz się tym umęczona. * Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości. SHERRY ARGOV, autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy, wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki, wydane w ponad 30 językach we wszystkich częściach świata, doczekały się wysoko ocenionej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” i „People”. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sherry Argov
  • 2016
  • 222
  • 215
  • 140
  • *, 978838053-047-8
  • 9788380530478
  • ZD5O1

Recenzje czytelników

Polecam gdyż "Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo"

Ocena:
Autor:
Data:
Książkę napisała Sherry Argov, słynna autorka bestsellerowych poradników: "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i " Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy". Jej książki były publikowane w trzydziestu amerykańskich magazynach. Poradnik ten głównie opowiada o relacjach damsko-męskich, jest także śmiały i zabawny Nie obija w bawełnę, tylko mówi wprost jaki jest problem. Sięgnęłam po ten poradnik, ponieważ zaciekawił mnie sam tytuł ... byłam ciekawa co sie za nim kryje Książka nie jest ciężka, ale przeciwnie- bardzo świetnie się ją czyta . Czcionka też jest wyraźna, więc wieczorem przy winie też się super czyta. Na początku myślałam że zołza to wredna baba z chamskim wyrazem twarzy, która jest pusta w środku i zawsze jest niezadowolona, ale słowa "zołza" nie należy traktować zbyt poważnie. Tytułowa zołza jest kobietą, która mówi co myśli i robi co chce, zawsze ma swoje zdanie i nie ukrywa się z tym. Sama treść odnosi się tego, o czym wiele kobiet myśli, ale nie mówi. Problem dotyczy większość kobiet, zarówno mężatek, jak i niezamężnych. Przesłaniem tej książki jest, że odrobina lekceważącego dystansu jest konieczna, aby poznać swoją wartość. Są opisane zasady atrakcyjności pozwolą wam przejść z popychadła do superbabki.
Każda kobieta lubi być adorowana i jak się zabiega o jej względy,a facet ma instykt łowiecki i uwielbia zdobywać. Czasami kobieta wskakuje na zbyt wysokie góry i przeskakuje swoje granicę, żeby faceta zadowolić, a wtedy facet ucieka, bo dostał co chciał. Na pewno każdej kobiecie zdarzyło się czuć zażenowanie, gdy zbyt się starała okazywać uczucia mężczyźnie, on to po prostu zlewał. Ale tytułowa zołza jest przeciwnością "miłej dziewczyny". Zna swoją wartość i potrafi to wykorzystać, nie musi stawać na głowie, żeby mężczyźnie było dobrze a jej źle. Pokazuje na każdym kroku, że zasługuje jak najlepsze traktowanie i nie pozwoli sobie na złe.Najbardziej spodobała mi się zasada o sklepie i cukierkach: "Po jednym cukierku na raz", opisuje o tym, że powinno się poznać faceta zanim pójdzie się z nim odrazu do łózka.
Z ręką na sercu gorąco polecam szczególnie tym kobietom tzn."miłym dziewczynom", które czują że mają podobny problem co wyżej opisałam. Polecam też wszystkim innym kobietom, może i u was coś zaiskrzy, bo przecież: "Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo". :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena