Koszyk 0
Opis:
Ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy książki. Tyle tu mowy o potrzebie szacunku dla samych siebie, że Aretha Franklin przybiłaby piątkę. Los Angeles Times Tytułowa zołza jest superbabką, a nie jędzą czy wrednym babsztylem. To kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce ... Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. POZNAJ 100 ZASAD ATRAKCYJNOSCI! * Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś wygraną na loterii. * Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo. * Kiedy jest ta niezaprzeczalna iskra, nie ma mowy o konkurencji. * Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu. * Związek, w którym nadmiernie się starasz, prawdopodobnie jest do niczego. Kiedy coś jest dobre, wydaje się łatwe i nie czujesz się tym umęczona. * Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże was ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości. SHERRY ARGOV, autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy, wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki, wydane w ponad 30 językach we wszystkich częściach świata, doczekały się wysoko ocenionej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając "Cosmopolitan", "Elle", "Glamour", "Esquire" i "People". Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sherry Argov
  • 2010
  • 2
  • 224
  • 224
  • 140
  • 978-83-6234-3-041
  • 9788362343041
  • Z6096

Recenzje czytelników

GENIALNA !!

Ocena:
Data:
książka świetna, przeczytałam ją jednym tchem, nie powinna być zaliczona do kategorii poradników, bo to nie jest ten rodzaj, są to wskazówki jak powinna postępować kobieta aby w związku pozostać sobą i nie zatracić siebie a przy tym czerpać z tego związku przyjemność. Autorka po rozmowie z kilkoma mężczyznami przestawia szereg blędów, które popełnia kobieta będą w ziązku, czytająć ją uświadamiamy sobię " oj ja tak robie/robiłam" "faktycznie tak było" ... dodatkowo autorka kpi z innych poradników, które skłaniają kobiety, żeby usługiwać mężczyzną, żeby im się podporządkować a przy tym ciągle walczyć o związek, który nie ma sensu. Autorka pokazuje dodatkowo przykładowe zachowania mężczyzn i je interpretuje, co tak naprawde chcieli nam powiedzieć. Ksiązke przeczytałam w jeden dzień i kupiłam kolejny tom "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy", naprawde warto, nie jest to także książka, którą raz przeczytasz i położysz na półce, warto do niej wracać, do poszczególnych rozdziałów i przypominać sobie jak właściwie powinna postępować WARTOŚCIOWA I PEWNA SIEBIE KOBIETA. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Zagubienie...

Ocena:
Autor:
Data:
"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" to nie tylko dobry poradnik, ale również rozpisane na mniejsze kawałki, nasze błędy, potknięcia lub lekkie sukcesy w związkach z mężczyznami.

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tej lektury. Wydawało się, że byłam w szczęśliwym związku, w którym nie potrzebowałam żadnego poradnika. Do czasu.

Po rozstaniu siostra kazała mi przeczytać dzieło Sherry Argov. Wspaniała książka jeszcze lepszej autorki ... która bez kozery wytknęła mi wszelkie błędy, które popełniłam w swoim minionym związku. Choć zbudowało się we mnie poczucie, że jako Miła dziewczyna (tak autorka nazywa posłuszną i przesłodką dziewczynę) to sama spowodowałam rozpad tego wieloletniego związku.

Za poradą autorki postanowiłam obudzić w sobie tytułową "Zołzę". I stało się! Lawina męskich spojrzeń, flirtów i przede wszystkim... więcej wiary w samą siebie! Niesamowite uczucie. A wszystko to dzięki radom, które autorka umieściła w swojej książce.

Każdy rozdział przedstawia nieco inną płaszczyznę, w której kobieta znajduje się w kontakcie z mężczyzną. Od początku związku, czyli tzw. namiętnych uniesień przez dalsze etapy, w których wciąż, jak wskazuje autorka powinnyśmy - my kobiety - trzymać fason.

Przyjemne, lekkie pióro, wiedza autorki oraz poparte przykładami, tabelami oraz komentarzami mężczyzn informacje z pewnością przydadzą się każdej kobiecie, aby nie dać się zwariować, a przede wszystkim, aby otrzymywać wciąż i bez końca czułości, zainteresowanie i poczucie tej wspaniałej miłości w związku.

Zdecydowanie tą książkę, można określić mianem biblii, którą każda kobieta powinna przeczytać, a następnie powracać do niej w razie wątpliwości lub potrzeby odświeżenia sobie tego, co naprawdę przydatne w kontaktach z mężczyzną.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena