Koszyk 0
Opis:
Mam 34 lata. Jestem przystojnym, cynicznym i buntowniczym facetem. Znam gwiazdy z pierwszych stron gazet, stać mnie na luksusowe życie, a jak przestaje mnie stać, przyjmuję więcej zleceń.Jestem fotografem.Z każdej zawodowej imprezy mogę wrócić do mieszkania z piękną kobietą…Mam teoretycznie wszystko, tylko coraz częściej zadaję sobie pytanie, czy to „wszystko” to wystarczająco dużo ... by nazwać siebie szczęśliwym człowiekiem?!Tęsknię za prawdziwą miłością, która nie zaczyna się porannym kacem i zawstydzeniem…Chcę spojrzeć w oczy kobiety i ujrzeć w nich całą magię Wszechświata…Męczy mnie konieczność „bywania” i kreowania siebie, aby pozostać cenioną owcą w stadzie gwiazd i celebrytów…I zdecydowanie mam gdzieś rodzinne i społeczne oczekiwania co do tego, jaki powinienem być…Opowiem ci o moim życiu szczerze i bez ściemy… białe wino już się mrozi…   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Jan Alexander
  • 2015
  • 1
  • 258
  • 195
  • 122
  • 978838083-011-0
  • 9788380830110
  • ZD4OH

Recenzje czytelników

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Kolejną książką, która mnie zaciekawiła w tym miesiącu jest debiut Jana Alexandra „Dlaczego mężczyzna jest sam”. Nie wiedziałam czego się spodziewać, a więc dostałam lekką powieść, która przedstawiona jest ze strony bohatera w formie jego zapisków.

Poznajemy Jana, który jest młodym i bardzo zdolnym fotografem. Pracuję tyle, ile musi, bo z reguły stać go na życie na wyższym poziomie. Wydaję się, że jest szczęśliwy, ma dobrą pracę, zwiedza świat a do tego spotkania z przypadkowymi dziewczynami ... Zdaje się, że ma już wszystko więc po co chcieć więcej. Jednak w jego życiu nadchodzi wielka zmiana. Sam jeszcze nie wie, czym jest ona spowodowana. Dopiero po czasie uświadamia sobie, że to samotność. Nic nie zastąpi drugiej osoby obok, nawet wygodne i spokojne życie. Bohater w trakcie powieści zaczyna się zmieniać. Kiedyś pewny siebie mężczyzna mógł podbijać świat, dziś jest małym zagubionym chłopcem, który nie wie jak ma dalej żyć.

„Budzę się i szukam nadziei. Nie ma. Jest tylko poczucie, że nic magicznego się już nie zdarzy. Straszna pustka”.

Może stracił już szansę na swoją wielką i szczęśliwą miłość? A może to dopiero przed nim?

Powieść napisana w tak prosty sposób, że pochłania się ją w okamgnieniu. Dobra po męczącym dniu, aby zakopać się z nią pod kocem i zobaczyć co się dzieje w głowie mężczyzny. O jego odczuciach w szczęściu i rozczarowaniu. Możemy poznać prawdziwe myśli faceta, po tym, jak widziałam, co się działo w jego głowie, to sama zaczęłam inaczej patrzeć na płeć przeciwną. Polecam przeczytać tę powieść uśmiech gwarantowany :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena