Koszyk 0
Opis:
To jest potęga! Taka osobowość, gdzie ona była i dlaczego odkryliśmy ja dopiero teraz?Sylwia Chutnik – pisarka, działaczka społeczna Zaskakująca biografia najstarszej didżejki w Polsce. Wirginia Szmyt ma 77 lat i nie ma czasu na starość! Przed laty pedagog w ośrodkach dla trudnej młodzieży. Żona dyplomaty, z którym  pięć lat spędził ... a na placówce w Szwajcarii.Działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów.Inspiruje i łamie stereotypy. Jej dyskoteki, dancingi i imprezy taneczne łączą pokolenia w całej Polsce. Zachwyca inteligencją, skromnością i poczuciem humoru. W rozmowie z Jakubem Jabłonką i Pawłem Łęczukiem opowiada o trudnych życiowych wyborach, o wielkiej miłości, pasji i wreszcie o tym jak się pięknie starzeć, nie oglądając się za siebie. Powinien ją poznać każdy. Wzbudza w ludziach dobro – niech ono wychodzi z każdego kąta i z głośników wraz z jej muzyką.Michał Olszański – dziennikarz radiowej Trójki, prezenter telewizyjny. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Jakub Jabłonka, Paweł Łęczuk
  • 2016
  • 1
  • 240
  • 222
  • 145
  • 978838053-048-5
  • 9788380530485
  • ZD440

Recenzje czytelników

Będę taka jak Ona

Ocena:
Autor:
Data:
Będę taka jak Ona - takie zdanie przychodzi na myśl po przeczytaniu biografii tej niesamowitej osobowości. Wszyscy znamy ją jako starszą trochę szaloną panią, a tymczasem w książce pojawiają się cenne głosy jej synów, którzy wprost mówią, że dla nich zawsze pozostanie mama i babcią.

Nie znałam historii Jej życia bo większość wywiadów w pismach czy w internecie skupia się na sprawach wokół muzyki - rzeczywiście, z książki dowiadujemy się, że towarzyszyła jej od dzieciństwa ... Ale już praca w zakładzie poprawczym to nie przelewki, tam nie wytrzymałby pierwszy lepszy.

Książka jest bardzo fajnie skonstruowana. Mamy kilka rozdziałów tematycznych oraz suplement - poradnik seniora i wklejkę ze zdjęciami. Zdjęć jest zresztą bardzo dużo - niektóre opatrzone fajnymi cytatami.

Książka napisana bardzo przystępnym językiem, nawet jeśli jest mowa o specjalistycznych zagadnieniach, jest to zrozumiale - brawa dla autorów! Nie jest to na szczęście jedna długa wypowiedź jednej osoby. O DJ Wice mówią także jej najbliżsi oraz ludzie z jej otoczenia. A już zupełnym zaskoczeniem są wierszyki DJ Wiki - niesamowite, że mając tyle zajęć ma jeszcze siłę pisać! Niektóre frywolne, inne wzruszające - piękne :)

Mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę każdemu, tym bardziej, że dzień babci i dzień dziadka tuż tuż.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena