Koszyk 0
Opis:
Dieta horoskopowa to poradnik, jak ludzie urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku mogą bronić się przed skłonnością do nadmiernego jedzenia i jak zmienić swoje życie, żeby pozbyć się niechcianych krągłości.
Mniej Więcej
  • Agata Wasilenko
  • 2006
  • 138
  • 205
  • 145
  • 83-924177-0-4
  • 9788392417705
  • L0965

Recenzje czytelników

Dieta horoskopowa

Ocena:
Autor:
Data:
Jak widzę jedzenie jestem chora. Pewnie wielu z Was tak ma, że nie potrafi oprzeć się łakociom. Z tego powodu ciężko zrzucić mi kilogramy, a nawet jeśli szybko wracam do starych nawyków. Chcąc spróbować czegoś innego szybko zainteresowałam się pozycją Pani Agaty Wasilenko pt. ,,Dieta horoskopowa”. Czego się dowiedziałam, czy było warto? Zaraz się o tym przekonacie.

Uwarunkowania do przybierania na wadze nie są jedynie ,,złymi genami”, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie ... Częściej spowodowane są one nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, w których się pogrążamy i nie potrafimy ich zmienić.

Skorpiony to osoby kąśliwe, wredne i lubiące dominować. Pewnie już mogliście to zauważyć z niektórych moich wypowiedzi. Potrafią być oddanymi przyjaciółmi, ale jeżeli ktoś je skrzywdzi odwdzięczą się nawet po latach. W tym wypadku niektóre bodźce mogą spowodować chęć pokazania znajomym, że schudnie się bez problemu. Niestety, istnieje kilka przeszkód…

Ludzie spod tego znaku są strasznymi łakomczuchami. Potwierdzam, jak widzę coś słodkiego to jem, jem i jem. Niestety, nie mogę się opanować przed przygotowywaniem nowych smakołyków i odkrywaniem nowych połączeń smakowych. Jak podkreśla Pani Agata Skorpiony lubią w kuchni wszystko przygotowywać samodzielnie. Ja nie lubię, jak ktoś mi przeszkadza, mam plan i się go trzymam. I tutaj właśnie pojawia się dla nas szansa – dobrze ułożony plan. Ja jak się zaprę i sobie zaplanuję to staram się to osiągnąć. Wkładam wtedy duże pokłady sił w przedsięwzięcie, ale jest warto. Nie inaczej będzie w przypadku odchudzania – jak sobie postanowiłam tak schudłam.

Niestety, stres nie działa motywująco i przez wakacje wróciłam do poprzedniej wagi… Niemniej Pani Agata Wasilenko wskazuje w swojej pozycji na to, jakich produktów się wystrzegać, a jakie powinny się znaleźć w naszej codziennej diecie. Niestety z naszym chaotycznym życiem zaplanowanie stałych form posiłku jest mało realne, jednak w jakiś sposób możemy nad tym zapanować.

Autorka stworzyła bardzo ciekawą pozycję dla całych 12 znaków zodiaków, które dodatkowo podzieliła na 3 dekady. Pozycja powstała na podstawie doświadczeń i obserwacji. Uważam, że to ciekawa lektura dla osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów, nie mając nadwagi. Zresztą, czy one są najważniejsze? Grunt to dobrze czuć się w swoim ciele. Niestety, ,,przedawkowanie” niektórych składników może prowadzić np. do cukrzycy.

Należy pamiętać, aby podczas diety regularnie wykonywać badania, aby sprawdzać, czy z naszym organizmem wszystko jest w porządku. Jedni schudną szybciej, drudzy wolniej. Nie to jest najważniejsze. Dzięki ,,Diecie horoskopowej” może choć jedna osoba zmieni swoje nawyki żywieniowe. Ja w każdym bądź razie będę bardzo się starała !

Moja ocena : 9/10
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena