Koszyk 0
Opis:
Książka detektywistyczna dla młodszych dzieci. Składa się na nią kilkanaście zagadek "kryminalnych", które dzieci mogą samodzielnie rozwiązywać, podążając tropem detektywa Pozytywki. Wątki "kryminalne" dotyczą różnych zjawisk, z którymi mali czytelnicy spotykają się na co dzień, jak np. roztrzaskanie na balkonie wazonu z wodą przez mróz. Próby ich wyjaśnienia uczą logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Na końcu książki zamieszczone są rozwiązania zagadek.
Mniej Więcej
  • Grzegorz Kasdepke
  • 2014
  • 0
  • 96
  • 205
  • 147
  • *, 9788310126733
  • 9788310126733
  • ZBCOZ
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

serce pełne radości

Ocena:
Autor:
Data:
Niesamowite jest uczucie, gdy dziecko bierze z półki książkę do ręki i prosi by kolejny już raz przeczytać mu tę samą książkę. Taką właśnie pozycją jest Detektyw Pozytywka :) Mamy już 3 książki z serii i nie mogę opędzić mojej córki od czytania ciekawych i pouczających przygód-zagadek Detektywa. Gdy skończymy czytać całą serię, zaczynamy ją od początku, a dlaczego? ponieważ moja Pociecha twierdzi, że już tak dawno nie czytałyśmy od początku wszystkich zagadek, że zapomniała jakie są rozwiązania ... Chce na nowo odgadywać i opowiadać o błyskotliwych sposobach doszukiwania się prawdy przez Detektywa Pozytywkę. Uwielbia "wcielać" się w postać Pani Detektyw i sama doszukuje się prawdy stosując logiczne myślenie.
Dzięki książkom o Detektywie Pozytywce, z czasem sama zaczęła układać zagadki lub usilnie prosić mnie o wymyślanie nowych by mogła, jak to sama określiła "skorzystać z własnych szarych komórek i niczego nie zapomnieć".
Polecam serię książek o Detektywie Pozytywce. Bardzo ciekawa i pouczająca lektura dla dzieci i dorosłych :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dla małych ciekwaskich

Ocena:
Autor:
Data:
Książka, która wzbudza ciekawość u dzieci - "co będzie dalej?" "Jaka będzie następna zagadka?" I przede wszystkim - chęć czytania!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena