Koszyk 0
Opis:
Cenne wskazówki- jak przygotować się do wyjazdu, zaplanować budżet, jak kupić bilet lotniczy "za złotówkę", jak szukać niedrogich hoteli i wynająć samochód, co i gdzie zjeść tanio i smacznie, o jakiej porze roku najlepiej pojechać. Jak nie wpaść w pułapkę "all inclusive" i nie pochorować się na wyjeździe. Te i inne porady czytelnicy znajdą w książkach Tadeusza Chudeckiego. Opisy przeplatają się tu z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami i praktycznymi informacjami oraz pięknymi fotografiami.
Mniej Więcej
  • Tadeusz Chudecki
  • 2011
  • 1
  • 240
  • 240
  • 165
  • 978-83-245-1866-1
  • 9788324518661
  • ZA5GT

Recenzje czytelników

Jesli chesz podróżować łatwo, tanio i przyjemnie, to koniecznie z tą książką

Ocena:
Autor:
Data:
Wiele pozycji książkowych przeznaczonych jest dla turystów. Wśród nich prym wiodą wszelkiego rodzaju przewodniki. Książka Tadeusza Chudeckiego wyraźnie się jednak na ich tle wyróżnia.

Ta pięknie wydana książka jest doskonałym źródłem wiedzy dla każdego, kto chce, o czym mówi jej podtytuł, łatwo i tanio podróżować po Europie. Zbiór zawartych w niej cennych wskazówek, pozwoli każdemu czytelnikowi bez większego nadwerężania portfela, zwiedzić całą Europę, bo to naprawdę możliwe ... Opisane w niej zostały następujące kraje: Belgia. Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Grecja, Cypr, Ukraina, Armenia i Rumunia.

"Dalej w drogę" to zbiór wielu pożytecznych informacji o poszczególnych krajach. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko podstawowe informacje o nich czy ich atrakcjach turystycznych, ale także o miejscach mniej znanych i rzadko opisywanych w przewodnikach oraz oczywiście o wspomnianym w podtytule tanim podróżowaniu np. w jaki sposób i gdzie szukać tanich noclegów czy gdzie tanio, lecz zarazem smacznie zjeść posiłek. Bardzo dobrym rozwiązaniem są krótkie informacje o tytułach: "Czy wiesz, że...", "Jak dojechać?", "Uwaga na...", "Łyk kultury" czy "To było pyszne!". Zwracają one uwagę na najważniejsze i najciekawsze rzeczy. Oryginalnym pomysłem jest także wypisanie kilku przysłów, które pochodzą z danego kraju.

Lektura jest pasjonującą podróżą po europejskich krajach, które z pewnością warto uwzględnić w swoich podróżniczych planach. Bardzo przejrzysta, kolorowa szata graficzna tej książki i wspaniałe zdjęcia, nie pozwalają oderwać się od lektury. Uważam, że to doskonała pozycja dla każdego, kto chce zwiedzić świat, lecz sądzi, że go na to nie stać. To nie pieniądze nas ograniczają, lecz brak wiedzy o podróżowaniu, pewnej dociekliwości i wiedzy o konkretnym kraju. "Dalej w drogę" uświadomi nam, że tak naprawdę świat (w tym przypadku Europa) stoi przed nami otworem, a my tylko musimy skorzystać ze wskazówek autora i dać się porwać przygodzie, realizując marzenia o podróżach.

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Niezwykle praktyczna I dowcipna ksiazka. Super!

Ocena:
Autor:
Data:
POLECAM.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena