Koszyk 0
Opis:
Kolejny po „Częściach mowy” wierszowany poradnik nie tylko dla zdesperowanych uczniów. W przystępny, lekki i dowcipny sposób zapoznaje z najtrudniejszymi zawiłościami naszej gramatyki. "Orzeczenia, orzeczniki i przydawki już nie będą wywoływać łez i czkawki! Przez podmioty oraz różne ich rodzaje przebrniesz łatwiej, niż ci teraz się wydaje!"
Mniej Więcej
  • Małgorzata Strzałkowska
  • 2015
  • 32
  • 227
  • 210
  • 978838008-113-0
  • 9788380081130
  • ZCTE5
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Części zdania, czyli wierszowany samouczek do wkuwania

Ocena:
Autor:
Data:
,,Części zdania, czyli wierszowany samouczek do wkuwania" Małgorzaty Strzałkowskiej to książka, po którą sięgnęłam z ciekawości. Byłam ciekawa, w jakiś sposób dzięki tego typu publikacji dziecko ma się nauczyć części zdania.

Książka w większości w bardzo udany sposób jest wierszowana. Zdarzają się jednak wersy, które w żaden sposób nie pasują do poprzednich. Niektóre części zdania są objaśniane w zdaniach oznajmiających, nie rymowanych ...

Nie mogę zarzucić publikacji jednego - jest bardzo kolorowa. Zawiera liczne ilustracje, omawiane części zdania także są pisane kolorem. Przykładów do danego zagadnienia także jest sporo. Na końcu wszystko zostało zebrane w zgrabną dwustronicową całość bez przykładów. Myślę, że to dobre rozwiązanie do powtórki.

,,Części zdania, czyli wierszowany samouczek do wkuwania" Małgorzaty Strzałkowskiej to książka ważna, która jednak w jakiś sposób mnie nie zachwyca. Istotny temat, jednak wykonanie, moim zdaniem, pozostawia trochę do życzenia. Nie jestem specjalnie zadowolona z lektury tego samouczka. Jeśli mogę to tak ująć, czytanie tej książeczki nieco mi się dłużyło.

Moja ocena: 4/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena