Koszyk 0
Opis:
Zdjęcia, ilustracje i mapy wykonane specjalnie do tego przewodnika. Smaki Czech i Słowacji. Opisany region po regionie. Unikatowe przekroje i plany najciekawszych obiektów. Duży wybór hoteli i restauracji. Propozycje aktywnego wypoczynku i tras krajobrazowych
Mniej Więcej
  • Marek Pernal, Tomasz Darmochwał, Marek Rumiński
  • 2011
  • 448
  • 220
  • 130
  • Przewodniki Wiedzy i Życia
  • 978-83-7575-857-3
  • 9788375758573
  • ZAK26

Recenzje czytelników

Doskonały przewodnik.

Ocena:
Autor:
Data:
Seria Przewodniki Wiedzy i Życia wydawana na licencji znanej na całym świecie angielskiej oficyny – Dorling Kindersley, to niezwykle wysoki poziom edycji oraz gwarancja doskonałej jakości pod względem merytorycznym.
Przewodniki te towarzyszą mi w podróżach od wielu lat i wielokrotnie służyły nieocenioną pomocą.Każdy z przewodników serii Wiedzy i Życia pokazuje, to co inne tylko opisują. Zawiera liczne zdjęcia, ilustracje i mapy ... które za każdym razem są wykonane specjalnie do danego przewodnika. Ten konkretny przewodnik zawiera także liczne smaki i smaczki Czech i Słowacji, anegdoty, ciekawostki i przydatne informacje.
Bardzo dokładnie opisany jest każdy z regionów tych krajów. Sporo miejsca poświęcone jest także opisom obyczajów, kultury, historii i tradycji regionów. W przewodniku znajdują się także tabelki z najważniejszymi świętami i festiwalami tematycznymi, które pozwolą osobom zainteresowanym zaplanować wyjazd w odpowiednim czasie.
Unikatowe przekroje i plany najciekawszych obiektów na pewno ułatwią indywidualne zwiedzanie i pokażą to, czego niejedokrotnie nie widać gołym okiem. Poza tym w przewodniku znajdziemy duży wybór hoteli i restauracji. Propozycje aktywnego wypoczynku i tras krajobrazowych. Praktyczne porady, co warto zobaczyć, jak i gdzie odpocząć oraz dobrze zjeść pomogą zaplanować niezapomnianą wycieczkę.Przewodniki tej serii zachęcają do fascynujących podróży po całym świecie. Dostarczają turyście informacji dotyczących sztuki i kultury. Zwiedzanie ułatwia każdorazowo ponad 1000 kolorowych zdjęć, liczne plany i mapy.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena